Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderrel kapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderrel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Lehet ott komoly kapcsolat céljából párt találni? 24L

2018. dec. 17. 23:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan, mint a való élet. Minél jobban nézel ki, annál jobbak az esélyeid.


Lehet komoly kapcsolatot is találni.

2018. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi már kitűnik a mezőnyből sajnos, aki nem úgy kezdi a beszélgetést, hogy "Szia! Mizu?" vagy "sex?" és most sajnos csak egy kicsit túloztam.


Igen, lehet ott kapcsolatot is találni, egy jó barátnőm is ott ismerte meg a barátját, 2 éve együtt vannak

2018. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egynek elmegy. Nem fűznék hozzá nagy reményeket.


A fentlévő férfiak java csak szexre megy, sajnos sok a lelkileg sérült is. Sokan vannak szakítás után, pótlékot keresve, másoknak kötődési gondjai vannak és görcsösen kapcsolatot keres. Már másnap találkozni akar, ha lefixált programod van neked esik, hogy hazudsz.

2018. dec. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

A tegnapi "hódításaim":

-megkérdezte, hogy "mit dolgozol?" Semmi probléma nem lenne vele, ha nem lenne kiírva..-3 ember

-megkérdezi, hogy fizikai vagy szellemi munkát végzek?-oda van írva, hogy mit dolgozom pontosan, nem csak az, hogy "oktatásban dolgozom", tök egyértelmű, hogy mi van. Viszont ennek alapján ő nem egy agytröszt -1 ember

- "hol laksz?/....ban laksz?" Mivel ki van írva, előbbi csak olvasni nem tud, utóbbinak "csak" szövegértési problémái vannak -4 ember

-"mit keresel?" Komolyan... ezt a kérdést feltenni egy "szia" után... Komolyat keresek, de... ott még csak ismerkedni szeretnék, hiszen azt sem tudom, ki van a másik felén.

+a legtöbb palival egyszerűen nem lehet találkozni, mert a héten nem jó, meg majd a jövő héten, aztán akkor sem jó... Múltkor tiltottam egyet, mert végre két hét után úgy nézett ki, hogy találkozunk, erre mondja, hogy "de még nem tudja, hogy pontosan mikor", és a helyszín sem volt meg. Utána még mondta, h majd aznap telefonál, hogy pontosan mikor... Ha ennyire elfoglalt valaki, hogy fél nappal előtte még nem tudja, hogy mi hogyvan, az nem pálya. Tökmindegy, hogy azért, mert több csajjal randizik, és nehéz egy randit velem is beszorítani, vagy azért, mert munkamániás, vagy bármiért... ha az első randi ilyen "nehéz", mi lesz a többivel?

2018. dec. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Lányként simán, több ismerősöm is talált onnan kapcsolatot. Ha az az L Lajost jelöl, akkor az esetek 90%-ában esélytelen, ne fáradj.
2018. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szemléltetem akkor saját szemszögemből, férfi szemmel ezt a párkeresős témát interneten.

Több oldalt is kipróbáltam csiribútól Azkabanig, mondjuk a Tindert pont nem, de egy kaptafa az összes. A fent lévő lányok legalább 50%-ra rá se írok, ugyanis akinek publikusan kint van szinte mindkét tejeskannája vagy esetleg csücsöri kacsát játszik, az alapból kiesik. Aki helyesen nem tud megfogalmazni egy rövid bemutatkozást az is kuka. Ha ír is valamit, azok követelések a másik féllel szemben, pedig egy kapcsolat bizony nem egy irányú.

Most jön az érdekesebb rész. Amennyiben, találok LÁTSZÓLAG az előbbi szűrőkön átjutó jelöltet, s mikor szívek lüktetnek a szemem helyén, akkor szépen megfogalmazott, vicces, tartalmas bemutatkozó levelet írok és puhatolózva keresem a közös témát egy kérdéssel. Fél év telt el, mióta ezt csinálom, soha, egy választ sem kaptam! Ennek hatására kissé már morcosabban ráírtam olyanokra is, akik egyáltalán nem voltak szimpatikusak. Hiába, itt sem érkezett reakció. (még ha sok a kamu profil ez akkor is sértő ráta)

A jelenlegi álláspontom az, hogy egy teljesen normális és egészséges férfiként azért nem találok párt, mert 1. megijednek tőlem 2. a többi hím már rég elriasztotta 3. csak önbizalom növelésért regisztrált.

Tisztáznám, gyerekkorom óta álmom a családalapítás és sose érdekelt alkalmi dolog!

2018. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanaz a véleményem, mint a #6-osé. A Tinderen elviekben két olyan ember kommunikál, akik kölcsönös szimpátiára találtak egymásban (kölcsönös lájkolás nélkül nem is tudjátok felvenni a kapcsolatot egymással) - válasz még sincsen. Nagyjából fél éve próbálok rájönni, hogy ennek mégis mi értelme. Eddig nem sikerült.
2018. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A Tinderen kívül más társkereső oldalt tudtok ajánlani? Én alapból nem szeretem ezt a neten ismerkedünk dolgot, de egyszerűen nincs más közeg, ahol lehetne ismerkedni, így rá vagyok kényszerülve.
2018. dec. 18. 09:59
 9/21 anonim ***** válasza:

A volt barátom (31) 3 hónapja együtt van egy nõvel (31) onnan, nagy az összhang. Talán 4 randija volt elõtte másokkal, teljesen normális csajokkal az elmondása alapján. Egy átlagos kinézetū, de jó dumájú, értelmes pasi, átlagos munkával és fizetéssel.

Egy barátnõm (26) egy éve együtt van egy sráccal onnan, most költöztek össze. Neki nem tudom, hány randija volt elõtte.

Egy másik barátnõm (26) egy hónapja ismerkedik onnan egy sráccal, most látszanak komolyabbra fordulni a dolgok. Neki voltak elõtte furább randijai onnan.

Én (28) is tervezek felregisztrálni, badoon voltam, onnan volt 1-2 rövidebb ismerkedésem az elmúlt 7 hónapban, de komolyra egyik sem fordult valamiért. Én is hülye voltam, mert nem visszafogott képeket tettem ki, hanem kicsit kihívóbbakat. Most nem így fogok cselekedni.

2018. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: még randivonalra is tervez felregisztrálni tinder mellett, az talán komolyabb, de kevesebben vannak.
2018. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!