Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értelmes, csinos lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes, csinos lányok, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy volt már olyan veletek, hogy úgymond zavart, hogy csinosak vagytok? Ezalatt azt értem, hogy elegetek volt abból, hogy a férfiak csak a külsőtöket nézték, amiatt akartak veletek szexelni, vagy csak a külsőtök miatt akart valaki veletek összejönni? Értem ezalatt, hogy látszott rajta, hogy rátok, a belsőtökre, a gondolkodásmódotokra nem voltak kíváncsiak, mert lefoglalta őket a külsőtök, és úgy éreztétek, hogy ha egy 70-es Iq-val rendelkező plázazombi lennétek, akkor is jók lennétek neki?

Előre is köszönöm a válaszokat :) 23/F



2016. nov. 27. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kifejezetten csinos lány. Viszont nagyon zavar, hogy csak akkor néznek meg férfiak, ha szoknya és magassarkú van rajtam, ha már másképpen öltözöm (még így is csinosan) akkor meg rám sem néz senki. Igen, biztos kevésbé lehetek érdekes személyiség vagy intelligens ha nem szoknya van rajtam... :D Egyetemen volt egy srác, aki csak akkor köszönt, amikor szoknya volt rajtam! :D vicc
2016. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlagosan csinos lányokkal is előfordul, hogy egy-egy pasi csak a alkalmi szexet akar tőle, ezen túl kell lépni, nem kell velük foglalkozni. Sőt, vannak olyan pasik, akiknek mindegy hogy néz ki a lány, így állnak hozzá. Az hogy engem csinosnak tartanak, az nem zavar ettől független, ilyen pasik mindig is lesznek. Értelmes embereknél a csinos is mást jelent.
2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, nem is esett jól, de ahhoz, hogy kifejezetten zavarjon, az kellett volna, hogy részemről komolyabb érzések legyenek az irányába. De nem volt ilyen, aki ennyire felszínes érdeklődéssel tekintett rám, az sosem tudott még komolyabban érdekelni.


Egyébként azt megértem és elfogadom, hogy amikor valaki ismeretlenül leszólít, akkor nem a sziporkázó humorom miatt teszi, de van különbség nyilván aközött, hogy tényleg meg akar ismerni, vagy "meg akar ismerni *kacsintkacsint*". Ez utóbbi nem túl hízelgő, de nem is foglalkoztat különösebben.

2016. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám egyszer konkrétan rám is írt valaki, aki EGYSZER látott, hogy barátság extrákkalban benne lennék-e.:DDDDDD Nyilván. :D

De ezen kívül nem nagyon volt ilyen, bár hamar ki szokott derülni, hogy nem vagyok üresfejű.:) Kb minden második kérdés az iskolára vonatkozik és az életkoromra. Nyilván van aki nem lenne kíváncsi arra sem, de az első esetet leszámítva kevés ilyennel találkoztam. Az meg evidens szerintem, hogy a külső fog meg elsőre. Az nyilván jól tud esni, ha nagyon tetszem valakinek. Meg ezt nem lehet kikerülni, hogy eleinte leginkább azzal fogjam meg az illetőt :D

De pl volt valaki, aki az első alkalommal amikor találkoztunk, elvitt kocsikázni, és azt hitte, ott helyben rá fogok bukni a micsodájára. Nem tudom minek nézett engem, ki is ábrándultam egyből, nem találkozgattam előtte nagyon pasikkal így kettesben, ennyi meg elég is volt. :D :D

2016. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen ilyen előfordul, de ilyenkor közlöm az illetővel hogy ne reménykedjen, én nem az a lány vagyok.

Amúgy egy csinos, dekoratív és egy plázacica között azért nem nehéz különbséget tenni. bár sok férfi csak a "jó nőt" látja mindkét kategóriában. Pont ezért nem rakom ki mindenemet elől hátul, mert szerintem elég megalázó tud lenni egy nő számára ha nap mint nap csak ágyba akarják vinni.

2016. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!