Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van annyi, egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi, egyre több egyedülálló 30 év feletti orvos nő az Elittárson?

Figyelt kérdés
Eleve az értelmiségi nők többségben vannak, magasan képzettek, és viszonylag kevésnek van gyereke. Sőt alig találni olyat, aki nem csinos, és értelmes. Ennyire tapasztalatlanok a társkeresésben az életben, vagy ennyire megközelíthetetlenek? Ennyire válogatósak?

2017. aug. 1. 21:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak tartanak az erős és önálló okos nőktől. Tudják mit akarnak az élettől konkrét tervek stb...
2017. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Attol hogy valaki jol nez ki es magasan kepzett meg emberileg lehet elviselhetetlen.


En nem lattam meg atlagos, normalis not se, egyedul hosszabb ideig. Csak a lelki nyomorekok maradnak sokaig egyedul.

2017. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De itt ugye sokat számít, hogy mennyire társfüggő, vagy éppen függetlenségre vágyó az illető. Mert aki társfüggő, és nő, annak nem lesz szüksége az Elittársra :).
2017. aug. 1. 21:49
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerubb a valasz: ennyire nincs lehetosege, se idoben, se helyszinben imserkedne uj arcokkal korabeli es fuggetlen ferfiakkal.

Nem kell tulbonyolitani.


En 38 vagyok, diplomas, okos, csinos. En is voltam tarskereson font es szimplan amiatt, mert rengeteget dolgoztam es a munkahelyen nem tudtam (es nem is szerencses) ismerkedni, bulizni a korom miatt nem igazan tudtam hova es foleg kivel elmenni (masoknak gyerekuk van mar) es raadasul lutri is egy szorakozohelyen valakit folszedni. Egy szinvonalas tarskereso jo opcionak tunt, mert: van adatlap a masikrol, van foto, van lehetoseg eloszor "tavolsagtartoan" uzenetben, cseten akarhogy ismerkedni es utana ha erdekes a masik, akkor randizni eloben. Ja es nagy elonye az elejen, es kozben is, hogy konnyu "tobb szalon futtatni" a jelentkezoket es konnyu le is razni azokat, akikrol kiderul egy vagy ketto level utan, hogy futobolondok. Na es nem kell sminkelni, feloltozni az adatlapnezegeteshez :-))) (es akar két paciens/ugyfel kozotti kaveszunetben vagy hajnali 2-kor is lehet űzni a "valogatast".

Szerintem teljesen gyakorlatias ok.

2017. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom mennyire lehet általánosítani, de nekem van egy orvos kollegám, 27 éves gyönyörű arcú, fitt, okos, rendes, szerény stb szinte 10/10-es nő és nincs párja 1-2 éve. Előtte azt hittem hogy biztos váltogatja a pasikat meg minden, de ő mondta ügyeletben hogy évek óta nincs senkije és társkeresőkön próbálkozik hátha akad neki egy megfelelő. A kórházon kívűl nem nagyon jár sehova, max a parkba futni. A kórházban nem talál senkit magának, bár szerintem csak orvosok között keresgél. Azt reméli hogy majd társkeresőn hátha talál magához hasonlót, de eddig nem járt sikerrel.
2017. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Mert 1egyetemet végzett nő nem fog leállni se egy szakmunkassal,se egy erettsegizett emberrel

Igazgato bróker,mind ilyenekkel állnának le,rangon alul ciki!

2017. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Engem speciel sosem vonzottak az ilyen okoska nők, maradok a nagy átlagnál, ők nem veszik olyan komolyan magukat, meg az életet.

De gondolom a legtöbb férfi hasonlóan van vele, semmi izgalom bennük, lenézőek, lekezelőek, inkább csak idegesítenek.

2017. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kevés szabadidő, magas elvárások.

Akiket ők keresnek, azért a többi nő teperni is hajlandó, tehát nagy és erős a konkurencia, amivel se kedvük se idejük nincs megküzdeni.

2017. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert külön kaszt és nehéz nekik megfelelo part talalni
2017. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Egy része ezeknek bot profil, az üzemeltető hozta őket létre.

Más részük meg gondolom olyan magasra pakolta a lécet, hogy azt a Jóistenen kívül senki más nem tudná megugrani.

2017. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!