Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban hol lehet a legjobban ismerkedni egy huszonéves lánynak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan ott, ahol a 2000-es években, vagy az 50 években.
2019. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát azért régebben szerintem egyszerűbb volt, mert a férfi oda mert menni a nőhöz..
2019. jan. 8. 23:58
 3/19 anonim válasza:
67%

2. Igen. En is azt veszem észre, hogy manapság nem mernek próbálkozni, nehogy rosszat gondjanak róluk.

Meg régebben falun, városban is voltak körök az ismerkedésre. Meg általános "jelzések". Vagy a korzózás. Manapság meg nagyon virtuális.

2019. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha egy 20-assal fiatalabb lennék, azt mondanám, hogy itt, velem! :-)

De ettől függetlenül, akár itt is összeakadhatsz normális pasikkal. Mert manapság ez tényleg egy nehéz kérdés! És mivel én sem igazán tudom a jó választ és helyet, helyeket, ezért marad a net. És a bizakodás, hogy a nagy számok törvénye alapján, még bármi lehet! :-)

45+Ffi

2019. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Egyre inkább áttevődik ez is az internet világába. Insta, facebook, és a társkereső appok...sajnos ez a mai trend. Néha amikor kezdeményezek úgy meg tudnak lepődni egyesek, mintha nem az lenne a normális, hogy a férfi odamegy hozzájuk.

Ha élőben szeretnél, akkor igazából ugyan úgy...járj el otthonról barátokkal, legyél nyitott az ismerkedésre.

24/f

2019. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Hat nem tudom:D hozzam oda jönnek a férfiak akar az utcán vagy szórakozó helyen is. Lehet más miatt nem mennek oda hozzad nem pedig az évszám miatt:D legyél nyitottabb és járj el helyekre, bulikba,barhova. Ismerkedni meg egy liftben is lehet.
2019. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Persze, eljárok itthonról, nem a gép előtt ülve várom, hogy becsengessen a lovagom :)


De sajnos semmi pozitív tapasztalatom nincs.. :/

2019. jan. 9. 00:40
 8/19 anonim válasza:
Bárhol csak ne a neten.
2019. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősi körömben azt vettem észre, hogy senki sem ismer meg random új embereket. Mindenki párja az iskolából vagy a munkahelyről származik, mert ott találkoztak.
2019. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
10ből hány pasinak mondod azt h bocsi van barátom, akik odamennek hozzád?
2019. jan. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!