Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, amit néhányan állítanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, amit néhányan állítanak, hogy a nőknek igazából sokkal fontosabb a külső, mint állítják?

Figyelt kérdés

Vagy akár fontosabb, mint a személyiség. Vagy legalábbis van egy külső minimum, ami alatt nem számít a személyiség. Lásd pl. ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=wae4DiqsYlk&t=634s

Itt a sötétben nagyon szimpatikus volt egy nőnek a férfi, de mikor meglátta, és nem volt jó külsőleg (csak átlagos), visszakozott. A legvégén elmagyarázza a videós, szerinte miért van ez a jelenség.



2019. jan. 10. 16:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Mikor értitek már meg, hogy a belső nem is a bunkó, flegma (ez csak a proli nőcskéknek jön be) és nem is elég az, hogy rendes ember. Ha nem illünk össze, nincsenek közös céljaink, nem izgalmas vele beszélgetni, nem érdekel, attól függetlenül, hogy néz ki.

A videó nem érdekel, mert nem bizonyít semmit. Lehet, hogy az egyik átlagos pasitól viszolygok, a másik meg vonz. (Pattintottam már jó pasit is meg átlagost is, nem ezen múlik)

És nyilván mindenki megfigyelte már azt a jelenséget nemtől függetlenül, hogy beszélget valakivel online, akár itt is, majd találkoznak és nem jön be. Nincs vele baj, átlagos, okés...de nem jön be. Volt pasi aki nekem mondta a randi után, hogy nincs meg a kémia, volt akinek én mondtam. Sokszor kölcsönös volt a közöny, pedig írásban oda meg vissza voltunk egymásért. Teljesen felesleges a nőkre kiélezni a helyzetet, mert mindkét nemre igaz, hogy a külső az ami megfog, de ha nincs mögötte olyan belső amire szüksége van az illetőnek, úgysem fog működni. Persze mindkét nemben vannak felületes emberek akik csak a külsőre mennek, de szerintem ez nem annyira gyakori mint amennyire be akarják itt állítani egyesek.

2019. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Nekem általában nem jönnek a "jópasik" csak azért, mert jól néznek ki.

És eddig kb. mindenki, akibe beleszerettem, nem a külsejével fogott meg.

Most például egy olyan férfivel alakul kapcsolat, akit már 3 hónapja ismerek, éd az elején azt mondtam, hogy ha valaki, hát ő biztos nem. Abszolút nem az esetem, külsőre nem nagy szám, de azért ad magára. A szemei viszont gyönyörűek, a kisugárzásával együtt. Pár nagy beszélgetés után teljesen belehabarodtam.

2019. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, hogy a nőknek 1,89 db lábuk van?
2019. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%
A nőknek csak a külső számít,meg hogy legyen sok pénzed.Ha ez megvan,bármit megtehetsz velük.
2019. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

#14 A férfiaknak csak a szex számít, meg hogy legyen nagy csöcsöd. Ha ez megvan, bármit megtehetsz velük.

Hát persze...azért mert te nem vagy képes 1 normális nőt sem találni, még nem kéne általánosítani!

2019. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
Az eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy fontos a külső. Hiába volt elfogadható személyiségem, humorom, hiába vagyok segítőkész, egész életemben b..hattam ezeket a tulajdonságaimat társkeresés szempontjából, hála az elcseszett külsőmnek. Ezért nem is foglalkozok ezzel a dologgal már jó 6 éve. Mielőtt nekem esne valaki, soha nem a plázacicáknál próbálkoztam, tisztában voltam mindig az adottságaimmal, csak ugye átlag Ágikáéknak is a jóképű macsó alfák kellettek mindig. Abba is hagytam ezt az egészet, idegeskedtem én már emiatt eleget ami nagy hülyeség volt, egyetlen nő sem érdemelni, hogy egy másodpercet is idegeskedést sem. Sem egy átlagos, sem egy bombázó, egyik sem.
2019. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
*érdemel
2019. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16%

KülsőSÉGEK! Tehát a külső MELLETT a macsó, domináns, teremtés koronája viselkedés, sikeresség látszata.


Az igazi belső értékek általában nem nagyon számítanak.

2019. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%
Abszolút igaz, de ez a férfiakra is ugyanúgy érvényes. Annyi a különbség csak, hogy a férfiaknak sokkal változatosabb az ízlése, de ugyanúgy fontos nekik is.
2019. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10%
Igen, igényük az van a legjobb adoniszra, de cserébe nem nyújtanak semmit a testükön kívül. :D Jobban jársz, ha lexarod őket. :)
2019. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!