Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jó ötlet egy gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó ötlet egy gyerekes anyával párkapcsolatot kialakítani? 30/F

Figyelt kérdés
Az egyik női ismerősöm nagyon nehéz helyzetbe került. Egyedül neveli a gyerekét és el kellett költöznie a régi lakásából. Tőlem kért segítséget és én nagyon szívesen befogadtam őket és segítek amiben csak tudok. Annyit kell tudni rólam, hogy párkapcsolatom sohasem volt mert vagy a tanulást vagy a számítógépet választottam mindig is a lányok/nők helyett. Szeretem a gyerekeket és nagyon szeretek a kislányával együtt lenni. Mindig is szimpatikusnak találtam de nem tettem semmilyen lépést sem felé mert úgy voltam vele egy 30 éves tapasztalatlan jobb ha nem is kezdi már el.

2019. jan. 10. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem zavar téged ez a helyzet, kezdhetsz vele kapcsolatba nyugodtan, más is megteszi. Csak azt furcsállom, hogy nem írsz a nőről semmit. Nem úgy tűnik, mintha oda lennél érte, csak amolyan bepróbálkozásnak tűnik, ha nincs ló szamár is jó alapon. Attól hogy valaki szimpatikus, még nem fogok járni vele, érted....Ez az egyik baj. A másik, hogyha elrontod a közeledést, akkor azt fogja érezni, csak azért segítettél, mert szexet akarsz cserébe. Hm....nem egyszerű helyzet és itt nem az anyasággal van probléma.
2019. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem közeledem inkább felé. Nem szeretném,hogy a jó kapcsolatunk emiatt megromoljon.
2019. jan. 10. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem érzel irányában semmit akkor ne is csinálj semmit, de azért hogy nehogy megromoljon a kapcsolatod, nem csinálni vele semmit az egy butaság. Legyél vele kedves és ha úgy látod van nyitottság rád, akkor menj rá. Legyél határozott és csábítsd el. Buta lennél ha a boldogságod egy morális megfontolással (inkább ostobával) elszalasztanád.
2019. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Várd meg ebben az esetben amíg Ő közelít.

Ne b*szd el a barátságot, gondolj a kislányra, ha az anyuka bármit is gondol rólad és már nem érzi jól ott magát emiatt, hová mehetnének...

Hasonló esetben én is befogadtam volna, s próbálnék csak aludni haza járni, amíg rám nem szól... :)

2019. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen elkezdeni azért még nem olyan késő.Nem kel remetekeént élni,ha nem muszáj.

Én inkább azért aggódnék észrevennéd-e ha a nő közeledne(bár nem írtál arról sem van-e esélyed rá,hogy tetszel neki),és lépnél-e,vagy ahogy most is írtad,ha eddig nem akkor most már ezután se alapon kihagynád.

2019. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kaptal egy eselyt a boldogsagra. Nem garanciat, csak eselyt. Hasznald ki.

Bizz kicsit magadban es soha ne konyvelj el valamit kudarckent, ami meg el se kezdodott. Sok sikert!

2019. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tőled kért segítséget - talán bízik benned.

Fiatalok vagytok még. A szex óhajtása magától értetődő. Ha még nem voltál nővel, nyugodtan mondd meg neki és igen! -kezdjétek el. Bizonyára ő is akarja, és akar maga mellé egy férfit, a gyereke mellé pedig egy apát. Ez feltételezés, de valószínű.

Én nem várnám azt, hogy a nő közelítsen feléd. Ez inkább a férfi dolga...

2019. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt még tönkretennéd az életedet te hasznos idióta. Ne légy balek. Ne neveld a más fattyát. Aki telefröcskölte az nevelje.
2019. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak kihasznál téged az a nő! Hat tedd te is azt vele ! Dugd meg 👌🏻 Legyen valami haszna is a dolognak , de ne legyél akkora vesztes hogy el tartod más gyerekével !
2019. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az itt olvasható negatív válaszokhoz a tapasztalatom alapján én pozitívokat is tudnék felsorolni. Ha nem próbálod meg akkor sose tudod meg milyen lett volna. Sztem tehát élni kell az alkaqlommal, és szerencsés esetben boldog életed lesz. A gondolattól megindult a fantáziám de nem az én dolgom tovább gondolni mit lehet kihozni egy ilyen helyzetből
2019. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!