Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bombanőnek mindig magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bombanőnek mindig magas elvárásai lesznek a férfival szemben, de ha lejjebb adna az elvárásaiból, akkor több lehetősége lenne rendes párkapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
Vagy neki mindig is a jó külső,sok pénz, hatalmas ház fog bejönni? Sok pasi mit kezdd ezzel?
2018. dec. 25. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kezd unalmas lenni.
2018. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Nemcsak a jól kinéző nőknek vannak magas elvárásai.Egy átlagos nőnek is nehéz megfelelni,mintha nem ezen a bolygón élnének.
2018. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, van barátnőd (nyilván nincs)?

Csúnya? Hajléktalan?

2018. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Olyan sokáig nem írtál, hogy azt hittem valami bajod esett. De sajna tévedtem...
2018. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Az átlagos (értsd nem sminkel, és nincs rajta sulyfelesleg ) sem fogja elfogadni a nyomi srácokat !
2018. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
Téged már megint kiengedtek?
2018. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig talán még vicces is voltál de épp nemrég olvastam egy cikket arról hogy egy ilyen netes "troll" a való életben kezdte zaklatni a nőket, mert annyira a megrögződésévé vált ez az egész agybaj.

Mennyi ideje írogatsz te ide bombanőkről meg arról, hogy milyen nagy kegyetlenség, hogy nem akarnak veled szép nők ismerkedni? Szerintem itt vagy már egy éve is.

Keress valami hobbit, vagy ha szükségesnek érzed, egy szakembert, mert még ha a bombanőzés csak egy vicc is, amit azért írsz ki, hogy lásd a reakciónkat, már akkor is kezd lejárni ez az egész, de ha komoly vagy, az aggasztó.

2018. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7#

Nem egy éve van itt ez a nyomorult. Annó, én még a munkàból hazajövet a buszon is olvastam kérdéseit, pedig már majd 3 éve kocsival járok. Szóval durván 4 éve nyomjaitt a rinyát a csávó

2018. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy bombanő azért bombanő, mert költ a külsejére és ad magára. Akkor meg miért keressen csóró, puhos, ronda pasast magának? És nem, nem feltétlen lesz szar kapcsolata azért, mert a pasija gazdag és jóképű-jótestű. A közhiedelemmel ellentétben közöttük is van rengeteg értelmes, kedves, és a rondák között is gerinctelen darab szar.


A "sok pasi", aki hoppon maradt, meg esetleg a nem bombanők között is keresgélhet, nagyobb eséllyel talál ott "rendes párkapcsolatot", hogy téged idézzelek. Vagy az nem gáz, ha a férfinak vannak magához képest irreális elvárásai?

2018. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!