Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kor miért sértődnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kor miért sértődnek meg és többnyire lépnek is le a nők?

Figyelt kérdés
Amikor együtt van a pár egy ideje, és a nő bedobja, hogy most már csinálják gumi nélkül. Erre a férfi normálisan közli, hogy nem, mivel nem voltak együtt szűrésen és egyébként sem akar egy "véletlen" terhességet.

2019. jan. 13. 17:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
36%

Gondolkozz már! GyerektartáS? (kulcsszó) Szerinted bárkinek is megérné azért? :D


Amúgy meg a pasik szoktak az óvszer ellen tiltakozni.

2019. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, neked hány ilyen tapasztalatod volt? Egynél több? Mert én még eddig csak olyanról hallottam, hogy a pasik akarják gumi nélkül....

A gyerektartásért nem éri meg felcsináltani magát az ember lányának. Ha milliomos vagy, talán lehet, hogy vannak ilyen lánykák körülötted, de nem ez a normális.

2019. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
Mert hiszi sok pasi azt hogy egy nő direktbe fel csináltatja magát a gyerektartas miatt?
2019. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
31%

13-as azért mert 100ból 1nő van ilyen gerinctelen féreg és félünk tőle, mert jogilag nincs beleszólásunk. Csakis a nő dönthet a gyerek sorsáról, hiába volt baleset, hiába nem akarja a férfi, nem tehet semmit.

És persze te erre majd azt mondod így igazságos, pedig nem az, csak ez az érdeked.

2019. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

Van egy ismerősöm nő, 34 éves. Elég régóta egyedül van már. Kattant nála valami, és eldöntötte : ő neki az "első lehetőségnél" teherbe esik.. Hát b@sszus nem hiszitek el : úgy lett! Na jó, a második randin történt aktus alatt lett terhes. És úgy beleválasztott, hogy négy gyerekes full hiteles apuka az illető.. "szegény" férfi csak ingyen numerát akart, hát egy életre megkapta.

Na, ezért kell óvszer!

2019. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

Pasi vagyok. És én sem dugok gumi nélkül, mert fosok a pénzéhes csajoktól.

Ráadásul elég genyóság, hogy a nő úgyis megtarthatja a gyereket, majd tarthatja a markát, hogy a pasi nem akarja. És a pasi jogilag nem is kötelezheti az abortuszra, és mondjuk nem is akkora féreg, hogy hasba rúgassa valakivel.

2019. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

Nos, én nem akarok gyereket, és nem szedhetek fogamzásgátlót, az óvszert preferálom, de kicsit sértő lenne, ha a párom azt hinné, gerinctelen szar vagyok.


Igaz, nem szexelek kapcsolat nélkül, de akkor is.

2019. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Fiuk... Elhiszem, hogy ez nagyon faj, de az elet ilyen. Azoknal a paroknal, ahol mindketten akarjak ott meg a no szenved es aldoz aranytalanul tobbet. Ebben a temakorben soha nem lesz egyenloseg. Ebbe ferfinak, nonek egyarant bele kell torodni. A not nem kell felesegul vennetek, a gyerekre ra se kell nezni, csak egy havi apanazs van es kesz. A mostani megoldas se "jo", de errol a termeszet tehet es ez a gyakorlat a megvalosithato legkisebb rossz.
2019. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Egyszerűen óvszert kell használni és kész. Nem rettegni kell...
2019. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Azoknal a paroknal, ahol mindketten akarjak ott meg a no szenved es aldoz aranytalanul tobbet."

Ja, csakhogy ezt a biológia alakítja, nem a jog. Azzal pedig nem lehet mit kezdeni.

2019. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!