Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kor miért sértődnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kor miért sértődnek meg és többnyire lépnek is le a nők?

Figyelt kérdés
Amikor együtt van a pár egy ideje, és a nő bedobja, hogy most már csinálják gumi nélkül. Erre a férfi normálisan közli, hogy nem, mivel nem voltak együtt szűrésen és egyébként sem akar egy "véletlen" terhességet.

2019. jan. 13. 17:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%

14es!

Hat most benezted! Én nem akarok gyereket...nincs az a faszi akinek szülnèk!

2019. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
#20 Igen, es ezen az aranytalansagon korrigal a jog azzal, hogy nem lehet egy megesett not szo nelkul fakepnel hagyni vagy abortuszra kenyszeriteni. Tenyleg megertem, hogy egy ferfinak ez milyen, de ez amiatt van, mert az ember nem tojasokkal szaporodik, hanem kilenc honapig mehben fejlodo magzattal es emiatt a noknek adnak vmi kompenzaciot. Ezzel ismerik el a tarsadalom elhullo tagjai helyere kiallitott utanpotlas eloteremteseben tett teljesitmenyet. (Remelem kelloen racionalis es ferfias volt ez az indoklas.) Amit ma egy gyermeket nemzo ferfitol a tarsadalom elvar az egy elkepeszto minimalis szint ahhoz kepest, amit egy gyereket vallalo apatol vagy anyatol elvarnak. Az a nehany rongyos tizezer forint sehogy sem merheto egy gyereke eleteben reszt vevo szuloehez kepest.
2019. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%

Az a néhány rongyos tízezer van akinek nagyon sok pénz. A többség továbbra is szaros 150-200ezer forintot keres.

És létezik örökbefogadás is. Az anya nemcsak az apa életét keseríti meg, de a gyerekét is, apa nélkül a lelki világa sérül.

2019. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%

Vagy épp hogy apa nélkül nem sérül! Nekem apámmal sérült...egy idegroncs voltam amig el nem költöztem.

Az a szaros 10 20ezer meg nem eleg az elejen a pelenkára meg esetlegesen a tápszer! Jóval több pénz egy gyerek...ne vicceljunk már!

2019. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A lényeg a következő: ha nem bízol a párodban, használj gumit. Nem rettegni kell, hanem ésszerűen cselekedni. A nőknek amúgy is jobb, ha nem kell gyógyszerekkel mérgezni magukat. Óvszer, és meg van oldva a probléma.
2019. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az óvszer sem véd meg, ha elmebeteg a csaj és kilyukasztja.
2019. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26

Ezért kell használat uták leellenőrzi a gumit.

22/L

2019. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
De ha valaki 150 ezret keres, és pár tízezerért vállal egy gyereket, hogy több pénze legyen, az bszottul rosszul jár.
2019. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért, szerinted a gyerek ingyen van? Elárulom,a családi pótlék a pelenka árát sem fedezi egy hónapban. A gyerektartás meg a gyerekre fog menni, ő pedig kiesik a munkából, hogyan járna már jól?


Aki meg azt írja, hogy a gumit kilyukasztja egy elmebeteg nő: te mondd, ennyire alja vagy, hogy neked csak elmebeteg jut? Vidd te magaddal, akciónál kapd elő és kész. Én továbbra is kérdezném a kérdezőtől, hogy hány ilyen tapasztalata volt. Mert kétlem, hogy sok lenne, mint írtam, hacsak nem kőgazdag és ribiket dug, de az már más tészta.

Normális ember csak olyannal létesít nemi kapcsolatot, akiről előtte meggyőződik, hogy egy jóravaló, értelmes nő. Aki válogatás nélkül kefél, az meg viselje a következményeket.

2019. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!