Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek be a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek be a férfiak Tinderen, ha kiírom a bemutatkozásomba, hogy kösz, de nem azért vagyok ott, hogy ingyen ellássam egy prosti munkáját?

Figyelt kérdés

Van, aki konkrétan azért húzott jobbra, hogy jól beolvasson, hogy mi a fenét képzelek magamról, hülye vagyok, ez a tinder, itt nem keres senki komolyat, ez egy szexpartner kereső, azért, mert én frigid vagyok, nem kellene így minősítenem az egyéjszakást, stbstb...


1.) Miért fáj neki, ha mást keresek és miért húz jobbra így?

2.) Miért kell ezen megsértődni, van még ott egy tucat nő, akinél próbálkozhat. Vagy én is sértődjek be, mikor valaki random rám ír, hogy benne lennék - e “valami izgalmasban"? (elég szánalmas annak az élete, akinek ez kalandot jelent unalom helyett, de mindegy)

3. Amíg Google playen nem írják le egy az egyben, hogy szexpartnerkereső, addig nem lesz az, akkor sem, ha a fejük tetejére állnak.


Volt, aki kioktatott, hogy nincs életem és nem volt részem jó szexben (mintha egy idegen tudná, mi nekem a jó szex lol) és meg akart győzni arról, hogy csak dugjak vele.



Miért kell szánalmas gyökérnek lenni? :D


2019. jan. 14. 08:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
1%
Bocs, de igazuk van. Mindenki tudja, hogy az az oldal nem komolyan kapcsolatok bölcsője. Te vagy rossz helyen.
2019. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
21%

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ilyen szöveg után ne is csodálkozz, hogy kapsz hideget és meleget.

Talán, ha szebben és máshogy fogalmaztad volna ezt meg, pl. hosszútávú kapcsolatot keresel..stb. akkor máris békén hagytak volna és nem lenne ekkora felhajtás.

2019. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%
Nyolván felháborodnak ezen, de teljesen igazad van. Miért csinálnád azt ingyen, amiért más csomó pénzt kap? :D Egyébként eredetileg valóban szexpartnerkeresőnek indult a Tinder, de mára már vegyesen használják kapcsolatkeresésre is.
2019. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Persze, fogalmazhattál volna finomabban, hogy ne bántsd a férfiaknak azt a csipkés lelkivilágát, de attól a tény tény marad. Fura, hogy itt sokan azon sírnak hogy a nők nem mondják ki az igazat, bezzeg ők, férfiak....Na hagyjuk már. Igazad van. Kimondtad az igazat, és jól tetted. Ezzel csak magukat járatják le, illetve....az egész férfinemet a nők szemében, akinek 5-10 ilyen élmény után egy életre elmegy a kedve a férfiaktól, vagy legalábbis az ismerkedéstől. Hála az ilyen barmoknak. És ennyit arról, hogy nekünk nőknek milyen könnyű ismerkedni, csak válogatni kell....de miből????
2019. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
3%

"hogy ingyen ellássam egy prosti munkáját?"

Miért inkább pénzért látod el egy prosti munkáját? XD


"Amíg Google playen nem írják le egy az egyben, hogy szexpartnerkereső, addig nem lesz az" Ha a google playen nem írják le, hogy nem vagy normális nő akkor normálatlan nő vagy ha a fejük tetejére állnak? :D

2019. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
12%

Lepontozhatsz, de attól még így van. Azon az oldalon mást nem fogsz tapasztalni, ezt vagy belátod és nézelődsz másfelé, vagy tombolsz még rajta és magad maradsz.

Egyébként nincs olyan, hogy "besértődni". Olyan van, hogy megsértődni.

2019. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
13%
nem érted, hogy egy alkalmi szexuális eseményt élvezheti, keresheti a nő is, nem feltétlenül lesz belőle csak egy "munka" ellátása
2019. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
3%

"hogy ingyen ellássam egy prosti munkáját?"


Ezt teljesen jogos felvetés, bár nekem az jön le belőle,pénzért viszont nincs ellene kifogásod.

2019. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Miért sértődnek be?


Mert leírom, hogy milyen a szitu a Tinderen.


Mész az úton, ami mellett ott integet pár hivatásos prosti.

A kocsid lerobban. Szépen félreállasz az erő szélére, majd amikor észreveszed, hogy lemerült a mobilod, akkor kiállsz az út szélére, a kis nyári ruhácskádban, integetve az autósoknak, hogy segítsenek. Erre megáll egy kanos, ukrán kamionos, te meg elkezded neki nyomni a sztorit.


Szerinted?

2019. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Volt onnan 2 éves párkapcsolatom és ismeretségi körben is többen jöttek össze úgy, hogy onnan ismerték meg egymást. Nem egy ismerősöm lett onnan, akivel végül nem lett köztünk semmi, de megmaradtak a jó beszélgetések, azóta neki is van barátnője. Az a baj, hogy több ellenpéldát látok, mint azt, hogy tényleg csak dugásra használnák. :) Szóval befoghatjátok. A nyelvtannáci ütőkártyát bedobni, ha már elfogytak az érve vagy sosem voltak, elég amatőr megoldás.


Igen, azzal is jöttek, hogy "miért, akkor pénzért csinálod?"... Szeretem, mikor játsszák a hülyét, mintha nem lenne egyértelmű, mire gondolok. Az egyéjszakás erőfeszítést és pénzt nem igénylő szexet jelent. Nem kell semmit tenni érte, mint egy kapcsolatért, nem kell fizetni érte, mint egy pristinál és talán van 10%, akit érdekel, hogy a nő elmegy-e közben vagy élvezi - e. Sokan beígérik a komoly kapcsolatot és hangoztatják, hogy nyitottak rá, mert a nők sem hülyék, hogy ingyenes szolgáltatásként működjenek. És még ezeknek áll feljebb? Aztán csodálkoznak, hogy még üzenetben is kapnak egy kör megszégyenítést, amit nem venne senki annak, ha nem lenne igaz.

2019. jan. 14. 09:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!