Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen azok a lányok, akiknek írok, nem válaszolnak? Miért nem húznak akkor inkább egyből balra?

Figyelt kérdés

22/f

Elég gyakran használom a Tindert, és általában néhány órán belül írok annak, akivel összejön egy match.

És nem, nem gondolom, hogy olyan rosszul nézek ki, hogy az illető csaj pillanatokon belül matcheljen egy sokkal jobb pasival.

Akkor miért van az, hogy egyszerűen le se sz1rnak, ha írok nekik???? Kedvesen, normálisan szoktam indítani, nem nyomulósan.

Elvileg, ha valaki jobbra húzott, az azt jelenti, hogy elvben legalábbis nyitott az ismerkedésre. Nekem eddig 14 matchem volt, ebből kettő válaszolt összesen, de egyikükkel sem mentem sokra.



2019. jan. 11. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Sose jártam ott,de gondolom ugyan az,mint máshol.Kamu kép,kamu profil,unatkozás ellenszere,talált helyesebbet,14 éves valójában,csak nincs kedve hâzit írni.
2019. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert össze vissza húzogatják meggondolatlanul a nők. Én láttam már ilyet havercsajoknál is. Aztán meg ha ír nekik valaki akkor már nem érdekes... van jobb is.
2019. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert akkor kiderülne, hogy egy értelmes mondatot sem tudnak leírni.
2019. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eleinte mindenkinek visszaírtam, már nem mindig teszem.

Minden pasi ugyanazt a szöveget írja, ha kapsz 10 hótegyszerű szia! hogy telik a napod? -at inkább annak válaszolsz aki helyesebb.

Pasik is így működhetnek, nekem is jóval több párom van mint akivel beszélek. Pillanatnyilag biztos tetszettem nekik, de ha van szebb, nekik jobban tetsző nem lep meg, hogy nem velem csevegnek.

2019. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert ennyit tudnak. De emellett nem is akarnak beszélgetni, csak gyűjtik a párokat. Teljesen mindegy, hogy mennyire ötletes meg egyedi, amit ír az ember, ugyanúgy tojnak rá. Pedig ugye magának a párbaállásnak már jelentenie kéne valami hajlandóságot, de nem jelent.
2019. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert unalmas vagy. Ha olyan kérdésekkel operálsz, mint hogy vagy, mi járatban, milyen a napod, mizu, akkor ne csodálkozz :) Próbálj meg valódi érdeklődést kifejezni, már ha valóban érdekel a lány, képekre rákérdezni vagy a bemutatkozójában írtakra, és ahhoz kapcsolódni.
2019. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha van a képén vagy a bemutatkozásában valami érdekes, akk
2019. jan. 13. 18:49
 8/10 A kérdező kommentje:
*akkor általában arra szoktam rákérdezni. Az eredmény ugyanaz.
2019. jan. 13. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit szoktál írni nekik, mondasz példát?
2019. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Ez nagyban függ attól, hogy mi volt a fotóján/a leírásában. Abban az esetben, ha semmi olyan, amiről el tudnék kezdeni egy beszélgetést, csak annyit, hogy szeretnék ismerkedni vele.

De azok is rendre nem válaszolnak, akiknek ennél kreatívabb üzenetet küldök.

2019. jan. 14. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!