Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezd el az emberek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el az emberek egy elég nagy része tudatán kívül iszonyatosan erőlködni a húszas évei végén?

Figyelt kérdés

Mintha véget érne az élet 30 évesen, vagy nem tudom. Férfi is, nő is, egyaránt elkezdi brutálisan erőlködve "hirdetni magát", de nem értem, miért.


Nyilván van, akit ez nem érint, de ismeretségi körben elég sok ilyen van. A férfiak szinte még jobban rámennek mindenkire, mint addig, a nők a közösségi médiába tolják be a ri...osabbnál ri...osabb képeket latexruhában meg olyan pózokban, amikre az ember nem azt mondja, hogy dögös, hanem hogy közönséges, kortól függetlenül. Mindenki hangoztatja, mennyire jó pasi, mekkora alfahím vagy milyen jó nő és micsoda szexbomba. 28-30 éves emberek akik ugyanúgy néznek ki, mint 25 évesen, csak elkezdenek iszonyatosan pánikolni. Mitől, most komolyan? Hol van még az öregség onnan, addigra rendeződik az élet, épül fel a karrier, lesz saját lakás meg minden. Tök jó és még jól is nézel ki. Miért kell elrontani ezt ezzel a viselkedéssel?


2019. jan. 14. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, és mivel nem facebookozok, a jelenség számomra nem is létezik. Tégy te is így szállj le a szarbook exptesszről!
2019. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a 34 éves expasim nagyon be van fosva, h nem lesz családja, mrt kifut az időből. Most jó lennék neki gyereket csinálni meg mosni a xaros gatyáit. Mikor 10 éve szerelmes voltam belé, akkor meg dobott, gondolom reménykedett, h talál jobb nőt. Nem talált, és olyan csúf lett azóta, mint egy trágyakupac.


Hát igen, ez az igazság, aki nem talált időben párt magának, az mst fél 30 körül, h nem lesz senkije. Pedig vannak ismerőseim, akik 50-60 év körül is találhak párt maguknak.

2019. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért pánikolnak, mivel ha nem találtak párt addigra, elég nehéz lesz utána, mivel addigra a jó férfiak, nők már komoly párkapcsolatban vannak és a házasságot tervezik vagy már házasok, így akik maradtak nekik legtöbb esetben van valami problemájuk pl. nem önállóak, függnek a szülőktől, önbizalomhiány stb. Ezen kívül nagyon sok esetben utána már csak elváltakkal tudsz még ismerkedni, akiket a házasság lelkileg tönkre tett, illetve sok esetben màr van gyermek is, ami további esetleges problémákat rejthet magában.
2019. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

29 vagyok de életemben nem foglalkoztam ezzel a kérdéskörrel. Az a 7-8 nő is aki próbálkozott, így cirka 15 év alatt. Velük se csináltam semmit.


Mi az ami görcsöl ?

2019. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem semmi, nem vagyok ez a korosztály.
2019. jan. 14. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert szeretnének gyereket, családot és annak az idejéből ki lehet futni.


Nőként annyi, hogy a férfiak többsége fiatal nővel akar gyereket és ezért úgymond a top pasik a fiatalabb csajokra hajtanak. Erre rájön egy nő 30 körül, hogy ő már túl van a férfiak szemében lévő fénykorán és bepánikol.


Férfiként annyi, hogy ott nem a nemzőképességgel van baj, inkább csak az, hogy vagy nem tudott összerakni magának 30-35 éves korára egy normális életet (egzisztencia), kinézetet (jól karbantartott test) és nők számára vonzó személyiséget, ezek miatt nem nagyon vonzó a nőknek, vagy egyszerűen csak az, hogy nehezebb fiatalabb, családalapítósabb korú nőt találni.

2019. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!