Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez lenne a mai világ? 21f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne a mai világ? 21f

Figyelt kérdés
Sok embertől azt hallom hogy "hú milyen csajt szedtem fel instagramon vagy facebookon, lájkolta az összes képemet" meg ilyenek... És mi van azokkal akik nem posztolgatnak ki minden fél órában valamit az adatlapjukra? Azok már nem is léteznek? Így kell elfogadni ezt ahogy van és ehhez alkalmazkodni? Szóval most én is kezdjek el kiposztolni minden sz*rt az adatlapomra hogy a lányok észrevegyenek? Szóval előbb talál egy olyan pasi barátnőt akinek 100 kép van kint instagramon, mint az akinek 2? Az élőben ismerkedés meg csak spontán szokott összejönni. Ez a netes társkeresés nem lenne spontán mert tudom hogy nem magam miatt kezdek el posztolgatni hanem azért hogy a lányok észrevegyenek. Élőben viszont haverokkal elmegyünk egy adott helyre olyan hozzáállással hogy ha lesz lesz ha nem lesz nem lesz csaj. Itt neten viszont azért bővíteném a profilomat hogy csajok bekövessenek és ez már nem spontán történik, mert erőltetem egy kicsit, pl nem vagyok fotogenikus és nincs nagy érdeklődési köröm
2019. jan. 15. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mindig mondom én, hogy a nyugati civilizáció hanyatlik
2019. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

"...kezdjek el kiposztolni minden sz*rt az adatlapomra hogy a lányok észrevegyenek? ...kezdjek el kiposztolni minden sz*rt az adatlapomra hogy a lányok észrevegyenek?... Itt neten viszont azért bővíteném a profilomat hogy csajok bekövessenek..."



Ez a baj veletek. Ez a kibaxott többes szám. Nektek sosem elég egy.

És még neked van bajod a világgal, miközben nekünk ilyen léhűtő sggfejek közül kéne intelligens, hűséges, szerető párt találni magunknak?

2019. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna egy sincs jelenleg, és nem vagyok sggfej. Én is egy hűséges, szerető párt szeretnék magamnak. Nem általánosítok, nem minden lány olyan ami a kérdésben van. De a többség sajnos igen. Ha neked nincs mittomén 1500 követőd meg ha a nap 24 órájában nem raksz ki történetet az életedről hogy te éppen mit csinálsz akkor te már nem is létezel. Nem szó szerint de kb ez az igazság. Sok ismerősömtől hallottam már ezt hogy ennyi meg ennyi csajjal összejött. Hogyan? Hát neten keresztül. Mert mást sem csinál csak otthon ül és posztolgat, és így lép kapcsolatba lányokkal. Utána ha ez megvan inkább 3 órán keresztül telefonálnak vagy irogatnak egymásnak ahelyett hogy találkoznának. Ismerek olyat is akinek telefonja sincs. Na az olyan viszont nagyon jó szociális képességgel kell hogy rendelkezzen hogy élőben japcsolatba léphessen az emberekkel. Szerintem régen sokkal jobb volt a társasági élet amikor nem voltak virtuális eszközök, így az embereknek csak az élőben ismerkedés volt opció
2019. jan. 15. 01:06
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nagyon e felé halad a világ. Tapasztalatom én is, 23 éves vagyok. Ha nem lennék együtt a párommal, akivel úgy ismerkedtem meg, hogy voltak közös ismerőseink, közös érdeklődési kör és elkezdtünk találkozgatni, akkor most bajba lennék, hogy hogy keressek párt magamnak mert ennek a netes, instagram, fb, tinder világnak egy cseppet sem vagyok a híve. Bánom, hogy ilyen világban kell élnünk. Sokk jobb volt ezelőtt, a szüleinknek e téren. A párom szinte alig használ közösségi oldalakat. Képje sincs sok. Nekem se, habár én instát használok, de magamról csak 2 kép van fent, a többi hobbifotózás tájakról, állatokról, csendéletekről. Én erre szeretem és erre fogom használni ezeket az oldalakat.
2019. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy követőm sincs sok. 100 körül. Nem is érdekel mennyi van.
2019. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne eroltesd az intstat ha nem a te világod. Néha rám jön a dili és kirakok egy képet, de nem túl fontos, mégis tudok ismerkedni.

Igazából élőben preferálom az ismerkedést, nem neten.

2019. jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
2-es te könnyen pofázol nőként, nyilván egy férfinak is jobb ha több lány közül tud válogatni, nagyokos...
2019. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglállapításod alapján fészbúk posztolás nélkül nem lehet csajod. Több embert ismerek akinek nincs fészbúkja mégis van csaja. Bezárult a kör.
2019. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Neked a fejedben van a baj, nem az Instán.
2019. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de téged hol érint, hogy mások hogy ismerkednek? Ismerkedj te másképp, ne őket majmold. Vannak még normi emberek is elég, akik élőben ismerkednek, a többivel ne foglalkozz.
2019. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!