Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyeség hogy szinte mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség hogy szinte mindig az iskolatársak, munkatársak érdekelnek? Onnan sosem lesz kapcsolatom, nem így működik a világ? 23/F

Figyelt kérdés

Vagy pl. a helyes szomszéd lány. Eddig 1 barátnőm volt az életben és összesen 4 lánnyal voltam, de egyiket sem ilyen helyről ismertem meg, hanem pl az egyikük nagyon nézett és odamentem hozzá ruhaboltban ismerkedni, vagy exbarátnőmmel véletlenül egymás mellé ültünk távolsági buszon és beszélgetni kezdtünk, ilyenek, tehát idegenek voltunk egymásnak.


Én meg közben mindig ezt várnám, hogy nem valami idegen toppan be az életembe, hanem annyi csinos, helyes lány van a környezetemben, hogy valamelyikkel megtetszünk egymásnak és úgy lesz valami. Egyetemen olyan szakra járok, ahol 1 fiúra 2 lány jut, de diákmunkáimban is olyan helyek voltak, ahol több volt a lány, mint a fiú, de így sem. Tudnék mondani most is jó néhány csinos, kedvesnek tűnő lányt, akik közül valamelyiket jobban megismerném, összejönnék vele és szinte minden nap látom őket suliban, szaktársaim.

Már általánosban is, gimiben is szerelmes voltam lány osztálytársakba az évek alatt, de mindig lekoptattak, volt aki eléggé megbántott. Egyetem első évében is belezúgtam régen egy lány szaktársamba, de ő is elküldött, azóta óvatos lettem és nehezen leszek már szerelmes, de még mindig ekörül forog az agyam, kivéve persze amikor barátnőm volt.


Ehhez az is hozzájárulhat, hogy nem nagyon vannak kinti szabadidős tevékenységeim, hobbijaim az edzésen kívül, pláne nem olyanok amiken keresztül idegen lányokkal találkozom, pl bulizni nem járok, az életem régen teljesen, de még ma is főleg úgy zajlik, hogy iskola-haza-iskola-haza, vagy nyáron munka-haza-munka-haza. Barátaim vannak, velük szoktam találkozni, de olyankor csak egymással foglalkozunk, nem csajozunk. Ja és a szüleim is pl munkatársak voltak amikor összejöttek, a nagyszüleim közül is tudom hogy egyik esetben szomszédok voltak pár háznyira egymástól, tehát talán ez is benne van. A kinézetemmel szerintem nincs baj.


2018. nov. 23. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha tetszik valaki a környezetedben miért nem szólítod le?
2018. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A régi rossz tapasztalatok miatt.


Általánosban csúfoltak az osztálytársaim, hogy szerintük egy csúnya lányba voltam szerelmes az osztályból és még a lány is visszautasított. Középiskolában 4 év alatt mertem 2 osztálytársamba is szerelmes lenni, egyikbe fél, később egy másikba másfél évig és ott az terjedt el rólam, hogy mindenkibe szerelmes vagyok, ilyenek. Az egyik lány elutasított, aztán pár hónappal később az osztálykiránduláson részegen a legjobb barátomra akart rámászni, aki csak miattam nem engedett a csajnak. Egyetem elején konkrétan megüzente a lány, aki tetszett, hogy "Undorodom a gondolattól, hogy veled legyek."


Ezek így összességében eléggé rosszul hatottak a nőkkel kapcsolatos önbizalmamra, ráadásul úgy, hogy semmi pozitív tapasztalat nem jött. Csak 21 évesen voltam először lánnyal és hiába volt barátnőm is azóta, kicsit bennem maradt ez lelkileg, hogy én nem tetszem a nőknek (mégha erre szinte napi szinten rá is cáfolnak az utcai tapasztalatok).

2018. nov. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!