Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen ismerkedésről jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ismerkedésről jobb ha lemondok?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég volt olyanban részem (valamikor 2008-ban), hogy az ismerkedést élveztem mert láttam, hogy a lány is benne van, nem dobta előmbe magát de apró jeleket küldött, hogy ő is kedvel. Nem kellett beszédtémákon agyaljak mert nyitott volt, nem számított, hogy ki hányszor keresi a másikat mert kétoldalú volt az egész. Röviden, olyan volt mint egy játék amit mindketten élveztünk.

Manapság viszonylag egyoldalúak az ismerkedéseim, többnyire én keresem őket. Szívesen eljönnek randizni, de elvárják, hogy szórakoztassam állandóan, míg passzívan bámulnak ki a fejükből. Ha be is jövök a lánynak látom, hogy azért még nem veti meg a többi érdeklődő pasit sem. A kommunikáció nehézkes, mert hamar megsértődnek. Nem mondják, hogy mit szeretnének de persze azért nekem kell tudnom. Inkább úgy érzem, mintha egy verseny lenne ahol csak egy esélyem van.

Átlagos, diplomával rendelkező (habér ez nem feltétel) lányoknál próbálkozom, szóval nem arról van a szó, hogy kőbunkokkal állok csak szóba. Amúgy is anno 18 éves lányokkal randizgattam, most meg 25-28 évesekkel.


U.I.

Nem célom leszolni a hölgyeket ... lehetséges, hogy az én hibám csak nem veszem észre.


2019. jan. 15. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyik félnek sem a hibája, ha nem nagyon van közös témátok.

Mondok egy példát, nálam mondjuk jó téma lehet a sport, de ez így túl tág fogalom, mert mondjuk nem nézek meccseket, autóversenyeket, viszont járok tornára, elkezdtem futni tavaly, de volt olyan beszélgetőpartnerem, aki bár szintén sportol, de teljesen mást, vagy pont a futást kifejezetten károsnak tartja, így hiába ott a sport, mint téma, nem volt közös nevező.

2019. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Megváltozott a helyzet, a nőkért kell teperni, jól látod, a hamar megsértődést is (bármilyen minimális kritika, nincsenek hozzászokva, csak ahhoz hogy minden férfi nyal nekik, ez alól az alfák a kivételek, akik bármit megtehetnek majdhogynem), amit mit sem bizonyít jobban, hogy ez a válasz is le lesz pontozva.
2019. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze a közös hobbi, közös témával is jár, de nem feltétlenül szükséges. Én inkább azt mondanám, hogy hiányzik az egymás iránti érdeklődés. A volt barátnőmmel nem volt egy közös hobbink sem. Én elmentem focizni, siezni vagy bicajozni a haverokkal, ő elment a barátnőivel ahova akart. Este amikor találkoztunk jókat tudtunk nevetni amikor elmeséltük egymásnak a történteket. Az igaz, hogy az értékrendünk és a gondolkodásunk megegyezett de úgy érzem, hogy ha odafigyelsz a másikra és nem csak két kedvenc témához tudsz hozzászólni akkor kellemes beszélgetésekben lehet részed.
2019. jan. 15. 15:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden sportban van valami közös...a kitartás. Ezzel már el lehet kezdeni egy beszélgetést. Ki hogyan kezdte, mi hajtja, mit szeret benne. De pont erről beszélek, hogy sokan annyira szürkék, hogy csakis a hozzájuk legközelebb álló dolgokról tudnak beszélni.
2019. jan. 15. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, mondok egy példát. Évek óta űzök egy mozgásformát, és belekezdtem egy másikba. Na most társkeresőn belefutottam valakibe, aki szintén sportol, viszont ezekről kapásból elkezdett kioktatni, hogy károsak a gerincnek. Én viszont csak előnyüket tapasztaltam. Te hogy kezelted volna?
2019. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van ebben a helyzetben, mivel ő nem nyitott arra amit te csinálsz. Én sem vagyok híve a kioktatásnak. Mindenki azt csinál amit akar, max. apró megjegyzéseket lehet tenni, de nem kioktatni. De a te példád nem a közös téma hiánya, hanem inkább az okoskodás kibírhatatlan ötvözete a bunkósággal.
2019. jan. 15. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
2008 óta csak beszédtéma nélküli csajokat találsz?( Wtf?)
2019. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, inkább csak úgy mondanám, hogy passzívakat akik ahhoz vannak szokva, hogy a férfiak mindig a kedvükben járnak és szórakoztatják őket.

De ha neked csak ennyit sikerült leszűrni az egészből akkor sajnálom.

2019. jan. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!