Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ha egy valaki érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ha egy valaki érdeklődik egy férfi/nő után, akkor az a személy hirtelen mások számára is érdekes lesz?

Figyelt kérdés

Egyetemen elkezdtünk barátkozni egy sráccal a csoportban, addig a lány csoporttársaink nem beszéltek vele, érdeklődtek utána.

Most, hogy velem jóban van, több lány is érdeklődni kezdett utána, az egyikük konkrétan úgy néz rám/ránk, hogy ha tekintettel lehetne ölni, már halott lennék.

Holott tudja, hogy nem járunk, kezdeményezhetne nála, ha akarna.


Mi ennek az oka?


(nekem pl nem attól szokott kelleni valaki, hogy másnak is "kell")


2019. jan. 15. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Én erre logika alapján azt tudom mondani, hogy ha valaki iránt érdeklődnek mondjuk úgy, hogy amúgy nem nagyon érdeklődik iránta senki az meg tudja picit dobni az ember önbizalmát és az mások számára is vonzóbb lesz. De vannak olyanok is akik irigyek az ilyesmire. Ha a srác bepróbálkozna nála kutyába se venné, de böki a csőrét, hogy mondjuk látja, hogy te bejössz neki és irigykedik, hogy nem utána epekedik a srác attól függetlenül, hogy ő akarna-e bármit is a sráctól.
2019. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Mert olyan férfi kell a nőknek, akire más nők is vágynak, vagy épp vele vannak, mert ez bizonyítja számukra, hogy jó alanyról van szó, ha már mások is így gondolják. Ezért is kell nekik a fél városon átment hülyegyerek, ezért nem nem kell nekik a tapasztalatlan, szűz. Mindig a legjobb kell és az a legjobb, aki a legtöbb csajnak bejön, így jön létre 90-10-es elmélet (nők 90% hajt a férfiak legjobb 10%-ra), na meg a háremtartás elmélete (férfiak pár százaléka forgóban egyszerre akár több nőt is ágyba visz) amit persze tagadnak. Le lehet pontozni szokás szerint!
2019. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom jobban megfogalmazni, de előfordul, hogy tudat alatti szinten felértékelődik, pusztán azért, mert mások érdeklődést mutatnak beindul egy fajta "verseny" ösztönösen.

A vonzalom és/vagy szimpatia nagyon sok minden összesége, amiből tudatosan csak néhány tulajdonság + az összkép amit meg tudunk fogalmazni.

2019. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!