Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim ti hogyan élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim ti hogyan élitek meg azt ha egy számotokra valamennyire szimpatikus srác hirtelen eltűnne egy kis időre? Ha volt már veletek ilyen, akkor sikerült helyre hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha el tűnik utanna én is, de én örökre!
2019. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi tapasztalataim alapján megszakítanám a vele való ismerkedést hiába tetszik nagyon.

Ha tényleges tragédia történik meghallgatom és kap második esélyt, de a tinglitangli kifogásokat nem szeretem. pl sok a munka. Ha valóban érdeklem két naponta tud velem negyed órát telefonálni.

2019. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnösök igazi szemétládák.Még az első visszasétálásnál nemet kell mindani,ha nrm akarsz színi.
2019. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert örökre bennem marad hogy bármikor eltűnhet. Ha így döntött annak az elvesztésem a következménye.
2019. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam ilyent. Majd időnként újra megismételte az eltűnéseket. Szakítás lett a vége.
2019. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutok valakivel oda, hogy valamelyikünk eltűnik, nem egymást kerestük. Értelmetlen játszma lenne, nekem ez nem kell.
2019. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Most is ebben a helyzetben vagyok, várom a válaszát, de valószínű ez ilyen tűzbentartás volt. :)
2019. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!