Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura, hogy a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy a legtöbb nő mindenben az aranyos dolgokat szereti? Aranyos állatok, aranyos ruhák, aranyos kiegészítők, bútorok, műszaki cikkek stb. De az aranyos férfiak meg taszítják őket?

Figyelt kérdés
Hanem minél magasabb, nagyobb darab, széles vállú, szőrös férfi állat kell nekik. Most nem magamról beszélek, mert úgyis egyből azzal jöttök, hogy jaj, te vagy az aranyos srác, mi? Leszarom magamat, és nem vagyok az. Hanem mondjuk ha van egy csoport vagy egy kurzus, az ottani férfiak a férfi logikájukkal sikeresnek gondolnának egy srácot(,helyes arc, félresöpört haj, normál 180 centi magasság) azt a legtöbb esetben le se szarják a lányok, hanem együtt vannak ilyen Jason Statham +20-30 kiló alkatú, nagydumás sráccal.

2019. jan. 8. 22:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon sokan rajonganak a trónokharcás törpikéért is, ne lódíts.
2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
Az aranyos állatokkal, bútorokkal, műszaki cikkekkel (wtf?), nem akarunk szexelni. Mi a férfias férfiakkal akarunk szexelni, na jó, nem kell szőrös férfiállatnak lennie, de érted....a pasim ne legyen aranyos.
2019. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

# 2

Mi ezen a wtf? Mit nem értesz?

2019. jan. 8. 22:19
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted mitől lesz egy férfi aranyos? Attól, hogy úgy néz ki, mint egy kisfiú, és akkora az erőszintje is?


Én 187cm vagyok, 89kg, nagy pofim van, és nincs egy kimondottan cuki fejem. Sőt, sokszor kimondottan szigorú a tekintetem Mégis eddig majd' mindenkit azzal fogtam meg, hogy milyen aranyos vagyok (meg persze figyelmes, és nem csak azzal akit meg akarok kapni).


Szóval kérdezem ismét: A cukiság akkor honnan is fakad?


Üdvözlettel

F29

2019. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
20%

"helyes arc, félresöpört haj, normál 180 centi magasság"


Hát nem tudom, szerintem meg a többség pont hogy ilyenek Zac Efron másolatok után nyáladzik.

2019. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%

Milyen az aranyos ruha, bútor (wtf?!) , műszaki cikk, kiegészítők ?? Ezek hogy lehetnek aranyosak?? Nem értem 😅 mondjuk én minden állatot szeretek

Nem értem egy tárgy , bútor , ruha hogy lehet aranyos 😂😂 én meg ilyet nem láttam . Utalom a nagydarab , pálne a szőrős férfiakat . Nem csipmanzzal akarok együtt lenni. Vékony kicsit izmos ferfikat szeretem

N24

2019. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
ha a cukit írom oda, akkor jobban fel tudjátok dolgozni?
2019. jan. 8. 22:26
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Hát férfiként nem is esne jól ha egy csaj azt mondaná, hogy aranyos vagyok vagy hogy cuki. Egy nagydarab dög vagyok, agresszív fejjel és imádják. Pedig amúgy aránylag cuki vagyok viselkedésre :D De nem ez jön le ránézésre:)
2019. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert számomra egy ruha , bútor stb nem cuki az csak egy tárgy

Mi cuki van egy használati tárgyban

Esküszöm meg nem láttam cuki , aranyos bútort , ruhát, használati cikket, meg amit meg írtál.

2019. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Jah, maximum a gyerek bútorokra lehet mondani, hogy cuki meg aranyos, merthogy kicsik. No sebaj, a véleményem ugyanaz: a cuki dolgok nem váltanak ki szexuális vonzalmat. A férfi legyen férfi, vágjon gerincre és tegyen magáévá. Közben meg legyen rendes és kedves, de ne aranyos...
2019. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!