Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép lány, nem túl jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lány, nem túl jóképű srác, nem működhet?

Figyelt kérdés

A környezetem szép lánynak tart, sose voltak társkeresési gondjaim, mindig tetszettem annak, aki nekem tetszett.

Régebbn megismerkedtem egy sráccal, de mivel akkor nem kerestem párt (most sem), csak haverok lettünk.

Racionálisan nézve nem kifejezetten jóképű (illetve volt egy balesete, sajnos látszik), viszont olyan személyisége van, hogy nem értem, hogy nem zsongják a külseje ellenére körbe a lányok.

Amikor legelőször láttam (tudom, szemét vagyok), nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem lehet könnyű neki. Aztán amikor megismertem, pár beszélgetés után eljutottam odáig, hogy klassz srác, és ha nem lenne párom, egészbiztosan ő kéne minden "hibája" ellenére.

Sőt, ha mosolyog, olyankor még helyesnek is látom.


Viszont anyukám szerint ne bánjam, hogy nem jött össze, jobb is, ha csak barátok vagyunk, mert lehet, hogy az elején minden szép, minden jó, de attól, hogy nem panaszkodik, ő még tisztában van vele, hogy nincs előnyös helyzetben, és ha össze is jönnénk, egy idő után inkább érezné magát kényelmetlenül, mint jól, és jönne a féltékenykedés minden férfira, aki csak rám mer nézni.


Tényleg minden esetben ez a vége?


2019. jan. 6. 17:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem, már volt egy több éves párkapcsolatom, ill az tart azóta is.
2019. jan. 6. 17:51
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Idővel bárkihez hozzá rusnyulsz.
2019. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezt sajnos előre nem lehet tudni. Nyilván mindenki érezni ilyet, de hogy zavaró lenne és veszekedések lennének,ezt nem lehet előre tudni.
2019. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem működne. Mindenki a saját szintjéről válasszon.
2019. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Minden párkapcsolatnál más a vége.


Valahol azért, mert vagy a dekoratívabb, vagy a kevésbé előnyös külsejű félrelépett.

Valahol, mert nem egyezett a világkép.

Valahol,mertnem tudtak összecsiszolódni.

És így tovább, és így tovább...


Nem lehet ezt előre tudni.

2019. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van párkapcsolatod, akkor miért ezen a fiún gondolkodsz?


Talán felnőtt nőként nem azt kellene nézni, hogy anyukád mit mond, vagy a világ mit mond, hanem azzal lenni, akit szeretsz!

2019. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom nálatok mi lenne de itt van egy ilyen páros akik a lány hetedikes kora óta egyek..

a fiú osztálytársam volt, egy brutál kellemes személyiség de tényleg az a "szokni kell szegénynek az arcát" a lány pár évvel alattunk járt, olyan szinten egyben volt/van, hogy mikor vége lett az első tinikapcsolatának egy jó darabig csak volt szegény mert senki sem merte "kikezdeni"..

és nagy love az övék, tele őszinte mosolyokkal, hátuk mögött iskolaváltások, egyetem, keresetbeli szakadék a srác hátrányára, stb és vannak, élnek, boldogok


és ez nem kamu, bár ettől jobban nem tudom bizonyítani..

2019. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem volt előnytelenebb külsejű párom (elsősorban az ő és ismerősök véleménye szerint, túlsúlyos volt, rossz fogakkal, kopaszodott, de szerettem elsősorban a személyiségét, a megjelenését és az arcát főleg), engem nem zavart, örültem, hogy nem zsongják körül a csajok és esze ágában sincs másra nézni, értékelte, hogy jó nője van (ezt ő mondta mindig, rengeteget dicsért). annyi volt a gond, hogy szexuálisan kevésbé vonzódtam hozzá. amit sokáig nem vallottam be magamnak, nem az arca miatt, inkább a túlsúly...

26n

2019. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!