Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nagyon szűkszavú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon szűkszavú, akkor nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinél próbálkozom, de alig tudok vele beszélgetni. Állandóan beüt a kínos csend, egyszerűen nem kezdeményez, hamar elül a beszélgetés. Persze ha csak ennyi lenne, már letettem volna róla, viszont amikor elhívom valahova, akkor mindig igent mond, szóval úgy érzem, hogy bejövök neki. Most akkor vagy ezt értem félre, és csak unatkozik (ami amúgy lehetne, mert nem nagyon van társasága, mégse hinném, hogy csak ezért eljönne randira), vagy ennyire nem társasági ember és nem tud beszélgetni. Én inkább az utóbbira tippelek, de még azzal se vagyok sokkal beljebb, mert nem tudom, működhet-e így egy kapcsolat.


Ki mit gondol erről?


2019. jan. 16. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát, mivel elhívtad többször, lehet el kéne akkor még egyszer, aztán ideje lenne lopni tőle egy csókot vagy megbeszélni mit akarsz tőle, mert ahogy látom a beszélgetésen kívül mást nem igazán csináltál eddig. Szerintem nem tudja mi van.

32/f

2019. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rockarc ***** válasza:

En igyekszem kerulni az extrem helyzeteket. Ez nekem annak tunik. Egy ilyen lany, hogy fog egy parkapcsolatban elni, amikor napi szinten kell mindenfele problemat megoldania? Vannak akik nem alkalmasak parkapcsolatra, hiaba neznek ki jol, azert a joisten veletlenszam generatora mas tulajdonsagokat is dobott melle, amik meg nem kompatibilisek a 21. szazadi eletformaval.


42F

2019. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Konzervatív csaj, és még csak most hívtam el másodjára


#2: Nem tudom, mert már volt hosszú távú kapcsolata. El nem tudom képzelni, hogy működött...

2019. jan. 16. 00:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor majd próbálj egy kicsit egyértelműbb lenni. Amúgy sem a chaten kell udvarolni.

32/f

2019. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha igent mondd a találkozókra,akkor azért mert szimpi vagy neki,viszont visszafogott,enyhén,kissé...Nem hiszem,hogy azért mert unatkozik.
2019. jan. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem fogalmazásgátlót vett be vagy fogalma sincs róla, hogy mi zajlik körülötte. :D
2019. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy nem tud, ha nem jár társaságba. Hány évesek vagytok? Azt nem írtad, hogy mióta ismered, de ha van türelmed hozzá, idővel kiderül, hogy fel tud-e oldódni.
2019. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
23 éves, én 26, és most ismertem meg nemrég. Aranyos meg minden, csak annyira fura, hogy pl. utazunk hazafelé a villamoson, és így megállókon keresztül meg se szólal. Nagyon introvertált. Szeretnék közeledni hozzá, de egyszerűen nem tudok így mit kezdeni.
2019. jan. 16. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel, csak nehezen nyílik meg. Adj neki egy kis időt, utána majd le se tudod lőni, annyit fog veled beszélni.
2019. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, közeledj hozzá fokozatosan. Nem véletlen találkozik veled.
2019. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!