Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szűkszavú ha azt modta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szűkszavú ha azt modta, hogy akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tinderen kölcsönösen "betetszikeltük" egymást (én fiú, Ő lány). Rá is írtam és megkérdeztem, hogy akar-e ismerkedni. Válaszolt is, hogy igen, erre minden kérdésemre egy-két rövidke mondattal válaszol.

Főleg lányok válaszát várom, hogy mondják el mi jár ilyenkor egy lány fejében? Csak vesztegetni akarja az időmet?


2017. júl. 4. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert a nem túl bőbeszédű emberek is akarnak maguk mellé társat.
2017. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem írok neki pár napig és ha rám ír akkor tényleg csak szűkszavú...nem is rossz ötlet :)
2017. júl. 4. 21:38
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Jah, játsszál csak vele hülye játékokat, meg kezdd el manipulálni. Az sokat fog segíteni.
2017. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja, akar ismerkedni, csak nem veled...
2017. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Agyilag éretlen vagy. A nem túl bőbeszédű az nem azt jelenti, hogy akkor játszmázni kell vele, hogy akkor majd ha nem írsz rá, akkor máris csak úgy áradni fog belőle a duma.

Nem vagy jó emberismerő, sőt, még a tulajdonságok értelmét se tudod.


Van, aki olyan ember, aki keveset beszél, de annak sokkal több mondanivalója van, mint annak, akinek be nem áll a szája, de mind csak üres szöveg.


Van, akinek idő szükséges arra, hogy megnyíljon a másiknak. Ehhez türelem és idő szükséges. De látom neked egyik sincs, csak olcsó játszmákba bocsátkozol.


És mi lenne ha skype-on videóchatelnétek? Van aki pl. rühel km-es szövegeket írni chat-en.

2017. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És akkor miért NEKEM mondta, hogy akar ismerkedni?
2017. júl. 4. 21:45
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#6


Te: Szeretnél ismerkedni?

Ő: Igen... (Magában: Csak nem veled!")

2017. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Most miért személyeskedtek? Egy rossz szót nem mondtam a lányról.

Attól, hogy nem bőbeszédű még érdeklődhet dolgok iránt. Én sem vagyok egy nagydumás de azért igyekszek, hogy ne legyen egyoldalú a beszélgetés. Nameg nem mindenkinek van akkora nagy önbizalma, hogy pozitív visszajelzés nélkül csak lökje a dumát a csajoknak...én szeretem látni, hogy ő is szeretne ismerkedni. Nem azt kérem, hogy egy-egy mondatban írja le az élete értelmét, csak annyit, hogy amikor élmondom pl. a hobbim akkor annyit mondjon, hogy "jah, az nekem is tetszik", hogy legyen mivel folytatni a beszéltegést és ne legyen kérdez-felelek jellege az egésznek.

2017. júl. 4. 21:53
 9/17 A kérdező kommentje:
Óóó ne erőltesd már ezt az ismerkedés, de nem velem dolgot. Senki nem kényszerítette, hogy mondjon igent.
2017. júl. 4. 21:56
 10/17 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem sem akar veled ismerkedni, ha csak abból indulunk ki, hogy még a gátlásosabb nők nyelve is megered, ha a kiszemeltjükkel beszélnek. De ha mégse szófosó a delikvens nő, akkor is vannak rá utaló jelek (ügyetlenkedés, zavarba jövés, dadogás stb.), hogy nem szeretné, ha lekopna róla a srác. Szóval ez a csaj a passzivitásával egyértelműen jelzi, hogy nem vagy neki rokonszenves.
2017. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!