Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet udvarolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet udvarolni egy olyan csajnál, akinek nincsen sok ideje a felvételi miatt, illetve eléggé óvatos és emiatt kissé távolságtartó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor udvarolj neki, mikor vége a felvételinek.

Légy kitartó és biztosítsd őt az elköteleződésedről. Bizonyítsd be neki, hogy nem akarod átverni. Ezért egy idő után meg fog neked nyílni.

2019. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen sok ideje - rád. Távolságtartó - veled. Figyu, nekem volt olyan is, hogy vizsgaidőszak + munka, mégis bármikor tudtam időt szakítani arra, aki érdekelt. Akár minden nap is pár órára. Szerintem ezt a lányt szimplán nem érdekled, de próbálkozz még, hátha nincs igazam.
2019. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy a 2-es írta.
2019. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös tanulás a felvételire?
2019. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőt érdekelsz akkor azt jelezni szokta feléd. Szemezéssel, beszélgetésbe elegyedik veled pl gyakran ő kezdeményez és hozz fel témát.


Ha ez nincs akkor azt a nőt te elképesztően nem érdekled, hidd el.

Ha távolságtartó egy ember az nem véletlen, ez a kommunikációnak az a formája hogy köszi hagyjál békén.

2019. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Csak az a baromi érdekes hogy vannak férfiak akik mindig ezt kapják..


Ennyit arról hogy mennyit számít a külső és ugy önmagában a karakter.

Én TB-re íratnám a plasztikai műtétet.

És az olyan embereknek akinek problémái vannak az önképével a stílusával úgy önmagában nem egy vonzó magabiztos személy valami komoly segítséget pszichológus mentálhigiénés terápia.


Ellenkező esetben az adott személy mindig mellőzve lesz végigszenvedi az életét és jobb esetben nem lesz öngyilkos.


Ezt csak általánosságban írtam nem feltétlenül rá d vonatkoztatva kérdező hiszen semmit nem tudok rólad.

De sokan küzdenek ezzel a problémával. Olyan ez mint egy életen át sülytó átok aminek kevesen ismerik a reális ellenszerét ami sokrétű megoldásokat követel.

2019. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy, mert nem érdekled. A felvételi egy nagy semmi, aki akar a másiktól valamit az kuszább, elfoglaltabb élethelyzetben is szakít arra időt.
2019. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

szia, persze lehet, hogy a többieknek igaza van, és valóban kifogást keres a lány, és a felvételi jól jön a magyarázkodáshoz, de az is lehet, hogy igazat mond. Nem ismerjük őt, ezért kerüljük az általánositást. Én magam is olyan voltam, hogy sokat tanultam mindig, és a tanulás volt az első, illetve óvatos is voltam, és távolságtartó is. Emiatt az ismerkedés is nehezebb volt, nekem is, meg annak is, aki velem akart ismerkedni. Ismerek rajtam kivül másokat is, akiknek tényleg fontos a tanulás, és a felvételi előtt tényleg nem randiznának senkivel, még ha érdekli is őket. Egyszer egy srác 3 hétig még csak nem is irt vissza, mert tanult. Előtte nagyon éredklődő volt, és a 3 hét után is, utána randiztunk is többször, és végül amiatt nem lett belőle semmi, mert én nem akartam (szóval nem a srác miatt, és nem kifogás volt a tanulás, hanem tényleg egy nehéz vizsgára készült).


Hogy a kérdésedre is választ adjak, próbálj közeledni, beszélgess vele kötetlenül, mikor épp ráér. Aztán a felvételi előtt nem sokkal vesd fel, hogy utána kiengedhetnétek a gőzt közösen, pl. elmehetnétek vacsizni, vagy egy sétára, mit szólna hozzá (egy kis környezetváltozás a szobában tanulás után).

2019. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó ne általánosíts nincs két egyforma ember. Lehet ennek a lánynak több idő kell vagy nehezebben hódítható. Egy férfi változtathat a nő vonzalmi szintjén a személyiségével ronthat is és javíthat is.

Persze ha valakinek valaki nagyon nem az esete az más kérdés..

Mondjuk én korrektnek tartanám az ilyen esetekben a lánytól hogy megmondja hogy: "bocs de gázul nézel ki ezért és ezért, mármint az én személyes megítélésem szerint vagy a viselkedése szociális háttér stb behelyettesíthető és akkor ennyi akkor nincs kétkedés őrlődés szenvedés.


A hallgatás leépítés helyett egy őszinte építő kritika többet használ mint egy állbarátságnak álcázott leépítés..

2019. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó előtti* :)
2019. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!