Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szoktak ilyet csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak ilyet csinálni, mennyi csajhoz kell ismeretlenül odamenni, hogy legyen egy, akivel végül legalább szex lesz? Ha csak olyan lányhoz mész oda, akivel van egy kis szemezés és esélyes hogy bejössz neki

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 5, olvastam hogy 30, vagy hogy 50. Mi lehet az igazság?
2019. jan. 17. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Linkeld màr be ezeket hol olvastad érdekelne
2019. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy, hogy egy Jason Statham kaliberű pasi akar csajozni (akkor talán elég 5) vagy egy átlag pasi (30?) vagy te (50).
2019. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a külsőn és a szövegen múlik, és ez egy különös adottság, ezt nem lehet könyvből tanulni. Nekem van olyan haverom, aki akkora punci mágnes, hogy balatonnál szórakozóhelyen azzal szívattuk, hogy fogadást kötöttünk rá kit tud este hazavinni. Nála jobb az arány mint 5/1 inkább 3/1 mondanék. Jóképű, sportos, humora is van, öltözködni is tud, nem sok nő tud ellenállni neki, főleg nem a facérok.
2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egyhez. Csak kell tudni választani, meghoditani.
2019. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hol próbálkozol.

Kuplerájban elég egyhez odamenni jó eséllyel. :D

2019. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!