Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van mellettem egy nő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van mellettem egy nő, az olyan, mintha valami szupererőt kapnék és minden akadályon át tudok lendülni. Más is van még így?

Figyelt kérdés

De tényleg mindenen, a világot körbeutazni csak úgy spontán, vagy indulni a politikai választásokon, beadni önéletrajzot vezérigazgatói állásra, egy lakást felújítani, egy házat felépíteni egyedül, ilyenkor tényleg mindenre képesnek érzem magam, akkora erővel tölt fel.


Ugyanakkor ha nincs, akkor az olyan, mintha még a normál emberi erőmtől is megfosztanának, ilyenkor még olyan alapvető dolgok elvégzéséhez is hatalmas erőfeszítés kell, minthogy megborotválkozzak, felöltözzek, elmenjek dolgozni vagy lemenjek a boltba, sokszor még a hűtőig sem esik elmenni, vagy elmosogatni egy kávéscsészét.



2019. jan. 18. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon motivál, ha van barátnőm. Most, hogy nagyon régóta nincs, már a pénz sem érdekel, amit keresek. Egyedül utazgatni nem olyan jó. :)
2019. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez kicsit azért rossz. Egyedül nem tartod magadat semmire, csak párban. Tiszta depi.
2019. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Pszichológust ajánlanék, mert ez így nem normális. Se az ,hogy túlpörôgsz, ha csajod van , se az, hogy letargiába esel, ha nincs.
2019. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Kapcsolatfüggő vagy.

Minden kapcsolatban elmúlik a kezdeti felhőn lépkedős korszak, és ha addig kitart a kapcsolatod, utána újból visszazuhannál a megelőző állapotodba. Hát nekem nagyon nem hiányozna ez.

2019. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én pont az ellenkezőjét érzem, ha nincs mellettem egy "nő=nyűg", akkor szárnyalok és végtelenül szabad és boldog vagyok. :D F
2019. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen, kapcsolatfüggő vagy, nem fogadod el magad, méghozzá valami egészen súlyos módón. Kezdj el önismerettel foglalkozni, mert tönkre fogod tenni az összes kapcsolatod.
2019. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfüggő. A kapcsolatfüggés azt jelenti, hogy valaki


- Teljesen alárendeli magát a másik félnek, csakhogy az ne szakítson vele, mert ha csak egyetlen napig is szingli, akkor már összedől a világ.

- Annyira retteg a kapcsolat végétől, hogy inkább évekig, évtizedekig benne reked egy rossz kapcsolatban, sokszor összefonódik az egzisztenciával, gyerekvállalással is a kérdés, emiatt később még több mindennel tudja megindokolni, miért nem vet véget annak a kapcsolatnak, amiben sínylődik.

- Ha már menthetetlen a kapcsolat, hosszú hónapokig, évekig tart szeretőt, mert teljesen biztos akar lenni benne, hogy ha véget vet az előző kapcsolatának, akkor az új kapcsolata ugyanolyan biztos és stabil marad és retteg attól, hogy két szék közül a padlóra esik.


Az ember pedig társas lény, pszichológiai kutatások igazolják, hogy a magány jobban rövidíti az életet és hajlamosít betegségekre, mint az alkohol és a dohányzás együttvéve.


Úgyhogy az én esetemben inkább az ellenkezője van, nagyon vágyom arra, hogy legyen mellettem egy nő, de még itt az interneten, írásban is félreértenek a többiek.


Ugyanis nem "teljesen mindegy milyen nő", pedig nagyon sokan pont így reagálnak rá és fáj, mikor ezt gondolják, hogy

- Neked mindegy, csak lyuk legyen.

- Te már olyan régóta vagy egyedül, hogy bárkire rámennél.


Attól, hogy vágyom egy kapcsolatra még nem fogok bárkivel összejönni. Csak ha egy férfi kimondja, hogy vágyik egy kapcsolatra, az már egyből bárkire rámenne.

2019. jan. 18. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alapvető feladatok, életvitelhez nem szükséges számomra nő, azonban az igazat megvallva én is örülnék neki, ha lenne mellettem egy domina, egy hajcsár, aki azért néhány dologhoz megadná a kezdőrúgást:).
2019. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit írsz kérdező, azok is kapcsolatfüggő jellemzők, de nem csak ezek azok. A kapcsolatfüggőség is egy függőség, ugyanolyan mint más függőség. Egyszerűen azt jelenti, hogy kapcsolat nélkül nagyon szarul érzed magad. A te esetedben pedig annyira szarul érzed magad, ami már bőven megüti azt a szintet, hogy pszichológushoz menjél. Olvasd el amit írtál. Tipikus, orvosi értelemben vett depressziós tünetek. Kombinálva ezt azzal, hogy hogy mekkorát fordulsz egy kapcsolat hatására, nekem egy lelkileg nagyon sérült ember képe rajzolódik ki.
2019. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kiábrándító, hogy nőkből szipolyoznátok az energiát.
2019. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!