Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nekem tetszik férfika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem tetszik férfika, annak a barátnőm tetszik. Több lent. Szerintetek hogy tudnék jól kijönni ebből a helyzetből? Lehetőleg úgy, hogy aki tetszik, mellettem landoljon.

Figyelt kérdés

Mind a hárman 20-30 közt vagyunk, csak mert szoktátok kérdezni a kort.

És hát igen, az van, amit írtam. Van egy legjobb barátnőm. És lett egy férfika az életemben, aki nagyon tetszik, vagyis talán beleszerettem.

Fel kéne keltenem az érdeklődését, meghódítani, elcsavarni a fejét... De tovább bonyolítja a helyzetet, hogy neki mintha tetszene a barátnőm...

A barátnőmről legalább bizton tudom, hogy nem jön be neki a férfika. Mondta is; de ha nem mondta volna is tudnám, mert nagyon más az ízlésünk férfikák terén. És ez a férfika nekem fekszik, neki nagyon nem.

Ilyenek vannak jelenleg, hogy pl. a barátnőm fontolta, hogy megnézze a Gotham sorozatot, és tippet kért, érdemes-e belekezdenie. És a szóban forgó férfika látta, és dumáltak róla. Hát sajna én kb. idáig se jutok vele soha, hogy bármilyen témáról is 2 percig tudjak vele beszélni. Leblokkolok, meg minden. De ezen felbuzdulva rákérdeztem a Florence and the machine bandára nála, mert suttyomban kinyomoztam, hogy ismeri. És kb. annyit tudtam vele beszélni, hogy aha, régebben sokat hallgatta, még mindig vannak neki tőlük kedvenc számai. Megkérdeztem melyek, mondott két dalcímet. Oké, köszi. Hát, ez tartott vagy 30 másodpercig. Képtelen vagyok pasizni... Képtelen! ha engem egy férfika nem vesz észre, akkor nem tudok vele onnantól mit kezdeni, bármennyire is tetszik. De a barátnőmmel keresi is az alkalmat szerintem... Velem meg egyértelműen nem keresi a beszélgetési lehetőséget. Szerintem ha a barátnőm csak egy kis jelet is adott volna, már elhívta volna randizni. De így csak barátkoznak, mert amúgy jóban vannak, könnyen diskurálnak. De én nem vagyok ilyen szórakoztató, főleg mellette nem, mert tetszik, és leblokkolok.

Budapestiek agyunk.


2018. jún. 10. 00:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Férfika? Te valami ritka irritáló nőszemély lehetsz.
2018. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem csodálom, hogy a férfikák nem vesznek komolyan.
2018. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
😂😂😂😂😂😂😂
2018. jún. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Jezus maria.
2018. jún. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
"Férfika" XDXDXDXDXD
2018. jún. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha kiröhögtétek magatokat, válaszolhattok. Most mi a baj azzal, ha becézem a férfikákat? Vagy mondjam, hogy férfike?
2018. jún. 10. 03:15
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Ne becézd őket nőcike :DDD
2018. jún. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Hülye férfiak hiszik, hogy a nők mindenkire idióta beceneveket aggatnak, szóval esélyes, hogy valami unatkozó férfika írta ki a kérdést.
2018. jún. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a férfika??
2018. jún. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem amúgy tök jó ez a férfika:D soha életemben nem hallottam még:D


Érdeklődj felőle vagy valami felől kérd ki a véleményét mondjuk 2 sorozatról hogy el akarod kezdeni nézni ezt meg ezt és hogy ő melyiket ajánlja és miért. Zenéről szerintem senki nem tudna többet mondani mint hogy melyik szám jó és melyik nem.

Valami tevékenységgel kapcsolatban is kikérheted a véleményét hogy úgy hallottad hogy nem tudom... ejtőernyőzik és hogy te is gondolkoztál rajta csak nem vetted még rá magad és hogy tudna-e jó helyet, meg lenne e tanácsa első ugráshoz stb:)

2018. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!