Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is leáldozott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is leáldozott már a hagyományos házasság/kapcsolat modellnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok, ti hogyan vélekedtek erről, ki hogyan látja/tapasztalja...


2019. jan. 18. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Mikorra tervezed, hogy az elmúlt kapcsolati veszteségedet feldolgozod, és képes leszel újra szeretni? A saját kommentjeid alapján még hozzá se fogtál a munkához, inkább a házasság az intézményét szidod.

2019. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%

#7 miért az akkora nagy baj lenne ha kihalna az emberiség? Úgy sincs semmi értelme az egész életnek.

Én is mingli kapcsolatot szeretnek. Gyereket , házasságot nem szeretnek .

Nem szeretem a klasszikus férfi női szerepeket.

Nem mondom hogy leáldozott az amit kérdező csak már nem akarnak annyian kapcsolatot aminek szinten nincs értelme. Komolyan mi értelme van? Úgy is unalmas monoton szer lesz ha elmúlik a kapcsolatból a biokémia és csak szenvedés üresség marad .

2019. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Akkor élj így. Az, hogy szerinted mindenkinek ez az életmód jönne be, vagy beképzeltség, vagy az itteni férfiak töketlensége. (Mikor mindent "mi férfiak"-ban nyilatkoznak ki.)
2019. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Valami nagy gond van mostanság, tehát igen. Most egy ideig tuti mindenki a szexkapcsolatokat fogja előnyben részesíteni, aztán lehet pár év múlva megunják és visszatér az, ami volt, nem lehet tudni. :D
2019. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

12-es:

Teljesen egyetértek veled, remélem megtalálod a számításod. "Az emberiség megérett a pusztulásra."

2019. jan. 18. 19:24
 16/22 anonim ***** válasza:
58%
nem
2019. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Mcgalagony17 ***** válasza:
82%

Én egészen pár hónappal ezelőttig ugyanez gondoltam, és nem akartam elhinni egyik romantikus illetve hagyományos felfogású ismerősömnek sem azt, hogy a megfelelő emberrel, aki elfogad minket, és akit persze mi is el tudunk fogadni, mert azonos az értékrend minden működik... És az élet bebizonyította :) Sosem vallanám magam az alkalmazkodás mintaképének, akivel olyan egyszerű lenne az élet, de még a legkiábrándultabb embert is meg tudja világosítani egy "kis" egyszerű odafigyelés és minőségi idő a másik féllel ;) Szóval kitartás Kérdező!


24/N

2019. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Boldog vagyok a férjemmel, tiszta szívemből szeretem őt, imádom és kívánom minden porcikáját. 3 kislányunk van, 10 éve vagyunk házasok. Én itthonról dolgozgatok a gyerekek mellett, ő a fő pénzkereső. Én tipikus tyúkanyó vagyok, imádok a konyhában lenni, varrni, hímezni, a gyerekeknek egy csomó plüsst és ruhát készítek magam. A férjem fantasztikus apa és társ. Nem mondom, hogy mindenkinél így működik, de működhet. 😊
2019. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha ez megvigasztal: igazából a mai átlagos fiataloknak sokszor esélyük sincs a hagyományos házasság-gyerek célt megvalósítani. Nincs fix munkahely, nincsenek anyagi alapok, egzisztencia, csak elérhetetlen lakásárak és létbizonytalanság. Ha az ember még magának sem tudja biztosítani az alapvető életet, akkor egy minimálisan értelmes gondolkodással rájön, hogy ilyen alapokra nem szabad családot alapítani.
2019. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Karena26 ***** válasza:
76%

Nem, nem áldozott le a házasság intézményének, és a hagyományos családmodellnek. Az örök értékeknek, és alapvető emberi mivoltunk megélésének csak egyszer lesz vége, de csak átmenetileg. :)


Az más kérdés, hogy ezekben a zavarodott időkben a sok sérülés miatt értékvesztés történik sokaknál, s lesz, aki rosszul reagál: ahelyett, hogy beismerné a tévedését, hibáit, magán változtatna, inkább bűnbakot keres - odakint.


Kedves kérdező! Ha annak idején nem csak pénzt, időt fektettél volna a házasságodba, hanem igazi emberi értékeket, például szeretetet, odafigyelést, megbecsülést, most mást aratnál az életben. Nem keserűséget és gyűlöletet.


Őszintén sajnálom, hogy ez történt veled. Sajnálom, hogy fáj, hogy elveszítetted a családodat, a gyerekeidet.

De az életednek még nincs vége! Választhatod a rombolást, de dönthetsz úgy, hogy építesz - valami tartósat, értékeset.

Ha most csak törni-zúzni van erőd, azzal sincs semmi baj, amég nem azonosítod magad azzal, ami történik veled. Addig van esélyed megfordulni, változtatni, boldognak lenni, bármikor.


Remélem hamar túljutsz ezen a megtöretésen, és begyógyulnak a lelki sebeid!

2019. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!