Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik van előbb az orál szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik van előbb az orál szex vagy a hagyományos szex egy párkapcsolatban (kapcsolat elején) és melyik az intimebb?

Figyelt kérdés
A barátommal különböző nézőponton vagyunk és kíváncsi vagyok melyik a jellemzőbb felfogás :) 17L

2014. márc. 16. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
néha azt látja az ember h egy nő szó nélkül lefekszik egy csávóval,de ha orális kényeztetésre kerülne a sor, akkor ált a nő húzza a száját, mert ha nem olyan szoros kapcsolatból lett a testi kapcsolat, akkor már az orális kényeztetést túl belsőségesnek tartja...
2014. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok, valószínűleg rendes szex előtt pettingeltek is. A pettingbe beletartozhat az orál is (főleg ha még tolni akarjátok az első szexet, mert akkor kell a változatosság is), tehát ilyenkor előbb van az orál.


Később az orál a normál szex része lesz (előjáték), de persze előfordulhat, hogy új partner esetén első szex alkalmával még nem oráloznak.

2014. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem egyszer egy csaj azt mondta - miután már 2-szer lefeküdtünk, és felhoztam a témát - hogy "Most szopjalak le? De hát még alig ismerlek!" :D
2014. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:

az orál szerintem előbb van és a szex intimebb.

26p

2014. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen az adott páron múlik. Nálunk előbb volt orál, utána hagyományos, de volt olyan pasim, akivel fordítva volt a dolog. Nekem ez inkább úgy van, hogy ahogy jön :D

Nincs rá recept, mindenki azt csinálja, ami kényelmes neki.

2014. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyerehh nyasgem válasza:
Nálam az orál után semmi se jöhet mert addigra megfullad a méretes farkamtól 18 LB
2014. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező Dia te vagy az?! :D
2014. ápr. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Részünkről hagyományos szex volt eleinte ,idővel csináltam szájjal is de csak előjáték közben ,ahhoz hogy a számba élvezzen viszonylag sok idő kellett . Nem ő volt az első barátom ,de ő az első akinek engedtem a szájba élvezést ..sőt már együtt is éltünk akkor .
2014. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!