Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma a férfiaknak ha egy 27 éves nő nem akar gyereket, mármint egyáltalán soha?

Figyelt kérdés
Találhatok így egy normális szerető társat, olyat akinek nincs gyereke még pl előző kapcsolatból? Nem vagyok karrierista, a testemet sem féltem, önző, szeretni képtelen ember sem vagyok. Egyszerűen csak úgy gondolom, nem az az élet értelme, hogy hajnalban kelek, küzdök a gyerekkel reggel, oviba-iskolába viszem, már elfáradtan beérek dolgozni, mikor kilépek a munkahelyről már nulla vagyok...de még menni kell a gyerekért, bevásárolni, főzni, takarítani, leckét írni és játszani vele, mire ő elalszik és hazaér a párom is, én már egy hulla vagyok, akinek nincs kedve élni sem. Nem beszélve az esetleges óvodai/iskolai problémákról, betegségekről, ügyintézésekről, örök felelősségről. Hétvégéken is a gyereké a főszerep, ilyen program, olyan foglalkozás, közös játék stb, magamra, és a páromra pedig semmi minőségi idő nem marad. Az egész élet egy mókuskerékké válik, amiben én semmi örömöt nem látok, engem egy gyerekmosoly, vagy szép szó nem kárpótol az elvett életemért. Ezt az elvett 20 évet szeretném máshogy tölteni... Boldogan, stresszmentesen, magamat fejlesztve, a párommal békességben, odaadásban élni. Reggel nyugodtan megreggelizni a teraszon, kényelmesen elindulni dolgozni, hazaérve közös programokat csinálni. Hétvégén, hosszúhétvégén, szabadságok alatt szintén közösen csinálni valamit, a barátainkkal tölteni időt akár külön akár közösen, elugrani ide oda kirándulni az országban, hosszabb szabadság alatt külföldi nyaralásokra menni, bejárni a világot az évek alatt, a hobbinkkal foglalkozni, sportolni. Felszabadultan élni, ha kedvünk van a konyhapulton szeretkezni, ha iszogatni szeretnénk hétvégén azt is megtenni, ha elegünk van a munka monotonitásából szabadságot kivenni és összepakolni, lelépni pár napra a hegyekbe. Tulajdonképpen amit egy gyerek ellátására költenénk, abból utazgathatunk, a hobbinkat finanszírozhatjuk, félretehetünk öreg korunkra.
2019. jan. 19. 15:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, biztosan találsz ilyen férfit, nem mindenki akar gyereket🙂
2019. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem akkora nagy probléma ez mint azt gondolnád.

Ilyenen sokat gondolkoztam én is, nem azt mondom, hogy soha nem szeretnék de ha nem lenne gyerekem azt sem érezném úgy hogy kimarad valami az életemből.

Tehát igen, gond nélkül találhatsz így is párt magad mellé.


29/F

2019. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Jelenlegi legnagyobb problémánk a túlnépesedés.

A bolygó erőforrásait nagyobb sebességgel éljük fel, mint ahogy képesek lennének megújulni.

Nem olyan nagy baj, ha akad még olyan ember a Földön, aki nem csak magára tud gondolni és nem a gyerekszülés a hobbija.

2019. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
8%
Nálam gond. A túlnépesedés meg csak ijeszgetés mint a világ vége napja. Nagyon messze állunk ahhoz, hogy gond legyen ebből. Hamarabb nyírjuk ki a környezetet minthogy túl lakjuk.
2019. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
#4 Pont a túllakással nyírjuk ki, te nagyon okos.
2019. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
9%
Akkor mondj rá példát te nagyon okos!
2019. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Elszívod a másiknak a levegőjét? Mondj rá példát légyszíves.
2019. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Bizony, tisztelendő dolog ha valaki nem asszisztál a bolygó túlnépesedéséhez. Ez becsülendőbb dolog mint a gyerekvállalás. És lehet hogy furán hangzik de pont a gyerek nem vállalása a kevésbé önző dolog.
2019. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Végül is Trump megmondta, hogy a klímaváltozás nem létezik, akkor biztos úgy is van... í

A valóságban viszont elég nehéz nem észrevenni

2019. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
A túlnépesedés olyen dolgokat okoz: mint éhezés, környezetszennyezés, más fajok kihalása, globális felmelegedés, háborúk. Elég lesz ennyi?
2019. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!