Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az esküvőt lefújni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az esküvőt lefújni, ha a párom jelezte, soha az életben nem akar gyereket, mindezt az esküvő előtt pár héttel?

Figyelt kérdés

Kb olyan volt, mint egy súlytólégrobbanás, nem is tudtam hirtelen mit csináljak, mit mondjak.

Kb fél óra múlva fogtam és otthagytam az lakásban.

Két napig otthon voltam, persze ott is sejtik hogy valami nagy a baj, de senki nem mer rákérdezni.

Hagyni kéne az egészet a fenébe?



2017. jan. 11. 12:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te meg gyereket szeretnél, akkor szerintem lefújós a dolog...
2017. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Aztán meg te szivd a levét ismerősöktől ha kérdezgetik hogy Na hol a gyerek, unoka? Miért vagy ilyen szerencsétlen és a többi..? Neked kell magyarázkodni. Inkább hagyd ott, keress olyat aki akar gyereket. Az illető meg megtanulja az esetből hogy legközelebb több szert tesz az ismeretségre, célok leszögezésével.
2017. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez felejtős. Már csak azt nem értem, hogy ezek miként és hogy derülnek ki néhány héttel esküvő előtt. Kamuzik a másik vagy szóba sem kerül? Hihetetlen számomra.
2017. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha szeretnél gyereket, akkor lefújós. Tönkreteszi a házasságod/életed a gyermek utáni vágyad... hidd el, van ismerőstől tapasztalat. Ott a nő nem akart gyereket.
2017. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem döntsd el kit szeretsz jobban, a párod vagy valakit aki még nem is létezik?


Ilyen egszerű

2017. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottal el valakivel a hazassag kapujaig anelkul, hogy ezt a kerdest nem tisztaztatok mar evekkel ezelott? Vagy 3 randi utan akartatok hazasodni?
2017. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nekem csak az a fura, hogy eljutottatok úgy az esküvőig, hogy eddig nem került szóba köztetek a gyerekvállalás kérdés? Azért ilyeneket már rég meg kellett volna beszélni, ki mit vár egy kapcsolattól, célok, stb. Sokan már az ismerkedésnél megbeszélik ezt, mert nem akarnak olyan emberrel öszejönni akinek totál más céljai vannak az életben és ez érthető is.

Természetesen semmi értelme összekötnöd az életed valakivel aki nem akar gyereket, míg te meg szeretnél családot.

2017. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
őszintén ezt nem beszéltétek meg????
2017. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

ez a téma eddig hogy nem került elő????


amúgy szomorú helyzet, de ha ő ennyire biztos a dologban, szerintem nincs értelme együtt maradnotok. ez sajna olyan kérdés, amiben muszáj, hogy egyezzenek a felek...


persze reménykedhetsz, hogy majd megváltozik, de nem éri meg a kockázatot, ha nem tudod úgy elképzelni az életed, hogy ne legyen gyereked.


durva helyzet, remélem sikerül megoldanotok, nem tudnom, én tudnék-e racionálisan dönteni, és szakítani olyannal, akit szeretek.

2017. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

hány éves ez a pár?


el lehet jutni eljegyzésig igy?:O:O


miért volt veled a pasi eddig egyáltalán? Biztos félt elhagyni, mert tudja, hogy nem lesz neki senki jobb.

2017. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!