Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt egy buliban/fesztiválon?

Figyelt kérdés
Hogyan szólítsak meg egy ismeretlen lányt, akit akkor látok először? Miről kezdjek el vele beszélgetni, mik legyenek az első kérdések? Eddig még nem volt komolyabb kapcsoltatom. 20f

2019. jan. 21. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha jóképű vagy, bármivel. A hülye vicceden nevetni fognak, ha izgulsz, azt kis aranyosnak fogják tartani, ha "komoly" dolgokat mondasz, akkor (legalábbis úgy tesznek, mintha) elgondolkoznak rajta...

Ha ronda vagy, a vicced mindenképpen szar/erőltetett/bunkó lesz, ha izgulsz, akkor meg még egy lúzer is vagy, aki nem tud megszólalni, ha komoly témákat hozol elő, akkor meg néznek rád, hogy téged honnan szalajtottak...

2019. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap buliztam, flegmán odamentem egy csajhoz és megittam az üdítőjét. Utána le se tudtam vakarni.
2019. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. :D

vagy...


"Ki van veled? Senki!? Hogy vagy? Sehogy!?" :))

2019. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bunkóság fél siker. :)
2019. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, az első két válasz tetszett :D
2019. jan. 21. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Fesztiválokra egyik ismerősömnek vannak ilyen kis praktikái. Például mindig visz frizbit, ráír valami atom gáz csajozós szöveget és dobálja a csajoknak. Meglepő módon működik amúgy, pedig nem egy adonisz a srác. De ilyen helyzetben kezdő lépésnek pont elég, ha meg tudja nevettetni őket. A többi téma úgy is jön magától. Fesztiválom például alap téma, hogy milyen koncertekre mennek este, meddig lesznek kint stb. Én azt veszem észre amúgy, hogy minél idiótább, viccesebb, különlegesebb dolgokkal próbálkoznak annál nagyobb sikerük van. Például ha van házasságkötő sátor akkor szoktak a srácok ehhez partnert keresni. Ez is meglepően sikeres taktika, szinte mindig találnak olyan csajt, aki vevő rá. :D

Buliban meg szerintem nem nagyon kell ismerkedni. Az emberek többsége nem párt keresni megy oda. Aki meg igen annak kb tök mindegy, hogy milyen szöveggel mész oda. Nyilván attól függ mi a cél, milyen kapcsolatot akarsz.

2019. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


-Tetszik a zenekar?

-Ismered a zenejuket?

-Szimpatikus vagy, de nyomi vagyok, nem tudok felszedos dumakat...beszelgetunk?


Nyugi, ne gorcsolj ra :)

Nokent javaslom, hogy elsokent ne a diszpcsiakat szolitsd le vagy a 3-4 fos csajcsoportot, hanem a hozzad hasonlo, nyuszikanak latszo lanyokat.

Elobbiek megesznek reggelire, utobbiak kellemesen meglephetnek :)


Hajra!

2019. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!