Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket is jobban izgatnak az idősebb nők, anyukák? Hol találok rájuk?

Figyelt kérdés

26 évesen nem érzem magam öregnek, de egyrészt sokkal jobban el lehet beszélgetni egy idősebb nővel, és a szexelés is jobban izgatna.

Izgat a lebukás gondolata, az egész szituáció, meg hogy olyan morbid (bár a mai világban elfogadott már egyre inkább), hogy kor szerint szinte anyukám lehetne.


Velem egykorú/ fiatalabb nővel, elbeszélgetek, de olyan mintha egy haverral, nagyon ritka az hogy ha valakiben bármi is megfog.



2019. jan. 21. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem kimondottan, engem például a korombeli lányok sokkal jobban izgatnak. Bár én alapból nem szeretnék olyannal kezdeni aki házas, ha már a lebukásnál tartunk. Arra egyébként már volt példa, hogy egy 30-as évei végén járó nő nagyon tetszett, de általában inkább a fiatalabb 20-30 közötti korosztályhoz vonzódom.
2019. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

házassal természetesen nem tennék tönkre ezért házasságot.

olyasmire gondoltam, hogy a gyereke előtt vagy én a szüleim előtt, vagy haverok előtt

2019. jan. 21. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
40-ig max
2019. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
nem, max. 5 évvel idősebb korosztály, akik tetszenek
2019. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem vonzalom. Az,hogy morbidnak tartod a helyzetet,izgalmasnak a titkolózás miatt,nem azt jelenti,higy Te valóban élveznél egy ilyen kapcsolatot -pasiként. Kipróbálnád,mert manapság trendi ez,ennyi. Egy komolyabb nő bizonyára nem menne bele ilyenbe,és nem a korkülönbség miatt,hanem azért,amit indokként írsz.
2019. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!