Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elhízott csúnya férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elhízott csúnya férfiak miért így kezelik a csinos helyes nők közeledését?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan esetet lehet hallani, hogy amikor egy nagyon elhízott vagy csúnya férfihoz közeledik egy csinos nő ismerkedési szánékkal, mert valamiért megtetszett a fiú személyisége, akkor a férfi nem szól hozzá, szinte levegőnek veszi ezeket a jó nőket. Ez azért lehet, mert általában a csúnya férfik a legcsinosabb nőket szeretnék?
2019. jan. 23. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Persze... a szexbombák zsírdisznókra hajtanak...logikus.
2019. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Azt gondolják, hogy egy barlangi troll.

32/f

2019. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Igen, ha megtetszik nekik a személyiségük, ilyen nagyon sokszor van "egyszerűen baromira nem az esetem mégis úgy érzem nagyon is ő kell nekem" - effektus
2019. jan. 23. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Hihető a sztori...
2019. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy "nagyon elhízott vagy csúnya férfi" önbecsülése valahol a béka feneke alatt van. Nem hogy csinos nők nem szokták megkörnyékezni, hanem semmilyenek sem. Így inkább arra gondol, hogy valaki csak szívatni akarja őket és egyáltalán nem valós opció, hogy a nő komolyan gondolja ezt az egészet.
2019. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen csak a mesékben vagy a filmeken van. :)
2019. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Álom álom...
2019. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyik kérdésnél én írtam ilyesmiről, lehet amiatt kérdezed. Azért csinálom, mert vannak csajok akiket érdeklek így (ritkán persze, meg olyanok általában akikkel sokat találkozok), ha beállnék a sorba az udvarlok közé, nyilván én lennék a legvégén, ezért nem teszem. Aztán ha már szóba állok valakivel azért sz##rom le, mert nem akarok tőle semmit, nem vagyunk egy kategória, a lány érdeklődése is max addig tartható fennt amíg nem kezdesz közeledni, mert akkor már egyből a kapható, elérhető kategóriába kerülsz, szóval fölösleges is ilyenbe belemenni.
2019. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Végülis most így elgondolkodva a csivava sem szép, mégis szeretik, szóval egy kövér embert miért ne.

32/f

2019. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ffi, aki nagyon tetszett, annyira gyönyörű kék szemei voltak, hogy elolvadtam tőle, hozzá szőke haj és valami elképesztő kisugárzás. Nem volt a helyes kategória, de nagyon szerettem volna tőle többet. Látszólag ő is tőlem, a szeme állandóan csillogott amikor beszélgettünk, olyan "kívánósan" nézett rám. Aztán észrevette, hogy nem közömbös nekem, és elkezdett szép lassan leépíteni, elkerülni látványosan. Borzasztó rossz érzés volt, főleg úgy, hogy akkor már többet éreztem iránta barátságnál.
2019. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!