Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi a helyzet, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a helyzet, ha a férfi akivel ismerkedtek, nem keresztény?

2019. jan. 25. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Hálát adok az égnek.
2019. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 perc 8 másodperctől ajánlom: sajnos kiderül belőle hogy nem keresztényként én is adócsaló vagyok :(
2019. jan. 25. 00:15
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Örülök neki, hogy értelmes ember akinek nincsenek képzeletbeli barátai. A bigott vallásosságot én mindig az unintelligenciával azonosítottam. A kislánynak meg annyiban van igaza, hogy valóban nem fog működni a kapcsolat ilyen emberrel. Hiába mondja, hogy a keresztények nem tartják többnek magukat, sajnos a való életben nem ezt tapasztalom. Református iskolába jártam sajnos, láttam jó pár dolgot amire képesek. Testi erőszak, megcsalás, 5 percig szóismétlés nélkül káromkodás, "a katolikusok hülyék, a pokolban fognak elégni" és társai. Páromnak volt mélyen vallásos barátnője, háromszor csalta meg majd lelépett egy református lelkésszel.. :D Szóval semmilyen pozitív tapasztalatom nincs sajnos. Tehát nagyon is örülök, ha a férfi akivel ismerkedem nem ilyen szektás.
2019. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eleve ott hibádzik a dolog, hogy hogy is próbál erről videót készíteni pro-kontra érvekkel? Nálam nem az hogy nem működne, alapból nem tudnék a hasonlókkal szót érteni, így szóba sem jöhet az ismerkedés.
2019. jan. 25. 00:40
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Megint egy provokatív kérdés. Ha te nem állsz szóba vallásos emberekkel akkor miért teszel fel ilyen kérdést.

A vallás teljesen magánügy, senkinek semmi köze hozzá hogy ki miben hisz vagy miben nem hisz. Mindenkinek a szíve-joga eldönteni.

2019. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Na ez is csak akkor hiszi el, hogy szeretem a rockzenét, ha rockerek öltözve védelem a sört egy rock kocsmában... böszmeség.

32/f

2019. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor jutunk el az emberismeretben oda, hogy mindenkinek leesik, hogy cuki, egyenes, vonzó, jófej, gyengéd, reális, stb emberek MINDENHOL vannak? Mint ahogy bunkónak, beszűkültnek, alpárinak, stb lenni szintén teljesen
2019. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
..teljesen vallásfüggetlen dolog..
2019. jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Azt hittem ma, 2019-ben már vagyunk annyira toleránsak, felvilágosultak és elfogadóak, hogy nem botránkozunk meg azon, hogy vannak keresztény, vallásos emberek :D Vagy mindenkit elfogadunk a nagy toleranciában, a himnősöket, a meleg családokat, a muzulmánok csak a keresztényeket nem? :D Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok vallásos.
2019. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én keresztényként inkább keresztény párt választok, sőt tovább megyek, olyan felekezetűt, amilyen én vagyok.

DE! Ez nem jelenti azt, hogy egy más felekezetű vagy pl. egy muszlim, zsidó vagy nem vallásos ember nem lehet értékes az én szememben. Csak szét kéne tudni választani végre a párválasztást és a barátkozást. Páromnak olyat képzelek el, aki hasonló értékrendet vall, mint én. Különben elég komoly nézeteltérések jöhetnek elő, vagy hogy oldjuk meg a gyereknevelést? Nagyon szimpatikus ember lehet az is, aki másban gondolkozik, de a párválasztáshoz ehhez több kell. Voltam már nem vallásos férfival kapcsolatban és igen nehéz volt konszenzusra jutni bizonyos kérdésekben (egyébként nem a valláskülönbözőség miatt mentünk szét). De ismerek olyan párt, ahol a nő keresztény, a férfi meg abszolút ateista és már 20 éve házasok, szeretik és megbecsülik egymást. Viszont szerintem ez a ritkább.

2019. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!