Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit számít az öltözködés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít az öltözködés?

Figyelt kérdés

Már régóta szingli vagyok, és nem is igazán találok magam mellé senkit. Nem megy az ismerkedés.

Próbálkozom tinderen is, de elég kevés sikerrel. Keveset mozdulok ki a lakásból, de mostanában szoktam olyat, hogy felveszek egy elegáns inget, hozzá valami zakót vagy pulcsit és úgy megyek el vásárolni vagy plázába. Ilyenkor sokkal jobban néznek rám a nők.

Feltűnt hogy jobban megnéznek a nők, bár megszólítani mígy sem igazán merek senkit, viszont ad egy kis önbizalmat.

Múltkor szintén így mentem el vásárolni, két fiatal lány jött szembe ahogy megláttak az egyik azt mondta a másiknak "OMG I love you" míg a másii erre mikor elhaladtunk egymás mellett "Hello Mr..." Közben végig mindketten engem néztek. Már egész este volt, biztosan be voltak már csípve.

Hogyan jelenthet ilyen sokat az öltözködés? Egyébként is általában elegánsabban szoktam öltözni, de ennyit tenne egy ing illetve egy szépen belött frizura?


Ezek szerint alapból sem lehetek annyira csúnya?


2019. jan. 27. 08:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Ha a másiknak mondta, hogy I love you, akkor az a másiknak szólt. Ha rólad beszéltek volna, akkor him-et mondtak volna. A Hello Mr-nézel pedig szerintem csak körbe röhögtek.


A ballagási Mr. Sale-ben vásárolt öltönytől és egy 5000 Ft-os műbőr makkos cipőtől inkább szánalmasan fogsz kinézni, mint jól.

2019. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Ahogy az első írta, szánalmasnak néztek ! Ne reménykedj ..
2019. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Az olyanoktól mint az1.vàlaszoló kifejezetten hànyok.Miért lenne baj ha nem 100 ezer forintos ruhàkba mész egy hétköznapi vásárlásra?Na akkor néznènek igazàn hülyének,vagy azt hinnék eltévedtèl az esküvődről.Azt sem értem miért baj egy 5 ezer forintos cipő ha jól néz ki?A stílusa számít nem az àra.Nyilván,tisztàban van vele az ember,hogy minősègben nem örök èletű,de az ember változik is cipők jönnek,mennek.Plusz hiàba van 20 ezer forintos pl.sima fehér pólód,az attól mèg egy sima fehér póló marad,ès csak a barndet fizeted meg nem pedig a minőséget mert ha az a póló húú de nagyon pamut,sem er annyi pènzt.


Egyèbkènt èn is jártam úgy,hogy valamiért nagyon gyerekesen felöltözve vagy,esőkabátban voltam,vagy hasonlók, és akkor fèl óráig àllhatok a zebrànál,senki nem enged át,bezzeg amikor egy lenge nyári ruhàban vagyok,mèg oda sem érek a padkához már állnak meg az autók,főleg a szeszèlyes őszi-tavaszi időszakban tapasztalom ezt egymás utàn,hogy van ,hogy egy kisgyereknek nèznek(felnőtt vagyok) és van,hogy leesik az àlluk,pedig az sem ribis,csupán nőies..Ilyenkor nem is imponàl ha megbàmulnak mert szánalmasnak tartom, ilyeneket szoktam gondolni miközben átlelek az úton hogy “wao van lábam,gratulálok hogy ez ekkora szám” :D:D :D

2019. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Haha.Adom a 3-ast.Ennyit számít igen.Én is sokszor tapasztalom,hogy ha nyár van,még a zebra elé se érek már állnak is meg az autók,pedig csak rövidnadrágot viselek,nem is nagyon nőies.Télen kabátba meg szinte elütnek.
2019. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Az öltözködés nagyon sokat elmond az emberről, és igen, már attól is lehetsz szimpatikusabb, ahogy kinézel. Nem feltétlenül a cucc ára a fontos, de én is jobban megnézek egy férfit, aki nem a sok magyar férfi által oly' kedvelt 2 számmal nagyobb póló - kitaposott farmer - piszkos edzőcipő kombinációban vagy a rossz értelemben nagypapás szerelésben nyomja.
2019. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
5-ös igen én is inkább megnézek egy elegáns blúzba és szoknyába lévő nőt mint egy olyat aki p1csavillantó nadrágban asia centeres "Sexy Girl" flitteres pólóban meg lenőtt rusnya hajjal csapatja mint a magyar nők legtöbbje.
2019. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os,te a 90-es években voltàl fiatal igaz? :D
2019. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Pedig igaza van 6-nak. A p*csavillantós gatya hatalmas divat,ha kell hanem.Nőként is rosszul vagyok mikor ilyet látok.
2019. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Ez kell 10Eftos cipő gatya ing stb, ne legyen semmi bő legyen passzos és jönnek a nők.
2019. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Véletlen vettem észre én is. Alapból farmerban, pólóban, sportcipőben járok, dolgozni is. (Persze Adidas, Nike, hasonlók, ebben mániás vagyok.)

Egyszer vizsgáról jöttem haza, öltönyben. Ugyanabba a kávézóba ugrottam be, ahova párszor már bementem máskor is. Fiatal eledó csajok vannak, hol ez, hol az szolgált ki, máskor átnéztek rajtam (volt, amelyik tegezett is, nem zavart amúgy.) Öltönyben meg: Széles mosoly a kiszolgáló csajtól, egyből "uram" lettem, természetesen magázva.

Szóval, jelent, nem keveset.

2019. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!