Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy mindig is rossz pasinak hittem magam, aztán 30 évesen derült ki hogy bejövök egy csomó csinos nőnek?

Figyelt kérdés

Valahogy sose mertem csajozni, a középiskolában kigúnyoltak a csajok, aztán a munka világába menekültem. Voltak szórakozóhelyről, fesztiválról felszedett egyéjszakás kalandok, de betudtam annak hogy ezek a nők bárkivel lefeküdtek volna, csak szerencsém volt.

Most 30 évesen elkezdtek nyomulni rám a nők! Nem értem miért? Tegnap is segítettem egy nőnek az elakadt kocsijával, erre magától megadta a számát és mondta hogy találkozzunk. Elég csinos! A héten egy másik a barkácsüzletben a segítségemet kérte a festékekkel, aztán végig kacérkodott. Ő egyenesen azt mondta hogy majd menjek át neki segíteni a festésben mert nagyon ügyes lehetek!

Sok ilyen van de nem is esnek le ezek a helyzetek. Pl a festékes csajjal azt hittem hogy ingyen munkára akar csak kihasználni. Aztán jöttem rá hogy nem, már itthon. Volt olyan is hogy 3 külföldi nő támadott le egy bárban és megkértek hogy mutassam meg nekik a várost. Nem írtam nekik, azt hittem ingyen idegenvezetőt akarnak csak. Két nap múlva kérdezte a pincér srác, hogy melyik csaj volt meg? Mert ő hallotta hogy azon vitáztak hogy melyiküknek tetszek jobban!


2019. jan. 27. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ideje felébredned ! Hasadra süt a nap Pistike 😂
2019. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem Pistike, ez balázska:D
2019. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valaki leírná ki az a “balázska”? Sok kérdésnél láttam ezt kiírva. Nem én vagyok ez a valaki, ha akarja valaki írjon privátot és küldök választ, ott elvileg látszik a név.
2019. jan. 27. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, vannak olyan férfiak, akik bár helyesen néznek ki, de annyira nincs önbizalmuk hogy észre sem veszik a nők közeledését, illetve annyira lenézik a nőket, hogy mindig azt gondolják, hogy csak ki akarják használni őket (ingyen munka, ingyen idegenvezetés WTF?)Sajnos a leírásodból kitűnik, hogy annyira önbizalomhiányos, gyanakvó és spúr vagy, hogy a személyiségeddel nem tudsz vonzani, csak amíg azt hiszik, hogy cuki vagy és félénk. :-( Ezek szerint a külsőd rendben, kezdj el dolgozni a belsődön is, hogy legyen végre valakid.
2019. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Olyan is van, hogy a nők kiszúrják, hogy egy férfinek nagyon kellene a nő, és elkezdenek vele szórakozni direkt, sajnos tapasztalat! Olyat nem tudok elképzelni, hogy ha valaki korábban nem kellett egyetlen nőnek sem, az hirtelen kelleni fog majd soknak... Megnyerte a lottót, vagy mi? áhh, kizárt.
2019. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember időszakonként változik. Lehet, hogy nálad ebben az időszakban lett olyan a külsőd, hogy sokakat ez megfog.
2019. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

5-ös, nem tudsz olvasni?

"valaki korábban nem kellett egyetlen nőnek sem, az hirtelen kelleni fog"

Ebben két olyan állítást fogalmazol meg, aminek a tagadása szerepel a kérdésben.

Nem csoda, hogy 42%-os vagy, és te nem az őszinteséged miatt.

2019. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó ember 30-ra férfiasodik meg normálisan, nincs ebben semmi furcsa.
2019. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!