Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kinézetű fiú/férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinézetű fiú/férfi nem jön be a lányoknak/nőknek?

Figyelt kérdés
Milyen kinézetűeknek esélytelen hogy legyen barátnője?
2019. jan. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A belső defekt és a kommunikációs analfabetizmus, antiszociálisság a legnagyobb probléma. Hogy az önbizalom hiány mennyire következik közvetlenül a külsődből az rajtad is múlik. Múlik az öltözködési stílusodon is.


Ezt csak azért írom le mert gyakran van az hogy "jóképű" srác önbizalom hiányos, míg egy gátlástalan "vaddisznó" vagy egy "nagyképű" alak magabiztos kezdeményező és karakán, és ért a nők nyelvén.


Összetett dolog ez mintsem hogy csak a külsőre rá lehessen húzni.


A legtöbb ember a belső defektjét nem akarja elfogadni nem akar ön fejleszteni. Fél a kudarcoktól és egyre komplexusosabb paranoiásabb lesz.


Vagy egyáltalán nem cselekednek, vagy hamar feladják, bizonytalanok tetteikben.


Az a legegyszerűbb, hogy a külsőre fogják


Én is ebben voltam de már igyekszem belőle kifelé lábalni.

2019. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külsőre ? A dagadtak l..
2019. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Koszos, elhanyagolt, lelakott.


Van az a mondás, hogy aki szebb az ördögnél. Ez igaz is, aki ad magára annak van esélye a nőknél. Nyilván nem mindegyiknél, de garantáltan tetszik valakinek a világon.

Sőt még a felhozott példám sem igaz teljesen, hajléktalanok is élnek kapcsolatban...

2019. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nem jóképűek. Nekem pl harmincon túl sem volt senkim. Sportolgatós 178cm/82kg férfiként. Szóval nincs köze ahhoz, hogy sovány, vagy dagadt vagy. Megnyerő fiatal Alain Delon arcod van, vagy inkább Steve Buscemi? Ha utóbbi, akkor egyedül maradsz. (31/F)
2019. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Alacsony. 180 alatt nem férfi.

26/L

2019. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, kb 165 centis unokatesómnak nagyon szép,takaros felesége van,10 év alatt nem hallottam még őket veszekedni sem.
2019. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!