Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem tetszenek a náluk alacsnyabb férfiak? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A férfiaknak miért nem tetszenek a náluk nagyobb darab nők? Mert nem nőies. Az alacsonyság meg nem férfias. Ez van.
2019. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudnak rájuk felnézni. Szó szerint és átvitt értelemben egyaránt.
2019. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
Evolúció. Egy törpe nem tud megvédeni egy mamuttól.
2019. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

Mert nagyon el vannak szállva maguktól, aztán a szerencsés

coloska jól kihasználja anyagilag,lelkileg és eldobja mint

egy használt zsepit. És tudod mi a véleményem ?

Hogy jól teszi és igaza van, mert a nőnek az a lényeg hogy

fel tudjon nézi rá.

Hát gratulálok !

Ja és nekem tetszenek a nálam magasabb nők. Érdekes nem ?

2019. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, az összes magas férfi csak kihasznál és eldob. Ezte eddig még nem tapasztaltam.
2019. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Mert mindenki maga dönti el h neki ki tetszik azért.

Nekem sem tetszenek a túlsúlyos nők, akkor se ha nem érted.


És mert nem vonzó. Szerinted Danny DeVito szexy ?

2019. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sokakat a magasságkülönbség zavar és nem a konkrét centi. Pl. nekem van több alacsony férfi ismerősöm, akik amúgy jól néznek ki, nincsen velük semmi baj, de sosem jönnék velük össze, mert tudom, hogy engem zavarna, hogy alacsonyabbak nálam. Néhány centin nem múlik semmi, de egy nálam ténylegesen, feltűnően alacsonyabb sráccal nem működne a dolog. Én a 173 centimmel nem szeretnék magam mellé egy 150-160 centis férfit, bocsánat. Vannak kisebb lányok is, akik szintén alacsonyak, lehetséges, hogy nekik ők is megfelelnek és nem vágynak 170-180 vagy még magasabb párra.
2019. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1) a nőiesség/férfiasság legfontosabb ismérve a cm és/vagy kg. Attól lesz nő a nő és férfi a férfi.


#2) abszolút igazad van. Az első válasz alapján tényleg nem csak fizikailag, hanem átvitt értelemben sem - legfőképpen átvitt értelemben sem.


#3) nem törpékről szól a kérdés, bármilyen magasságú férfiról és nála magasabb nőről. Ez lehet 185 cm férfi és 188 cn nő is.

Mindemellett a civilizáció sok ezer évvel ezelőtt lehagyta az evolúciót. Más veszélyek vagyunk kitéve.

Mitől kell megvédeni? Munkahelyi stressztől? Inflációtól? Betegségtől?

Egyébként Mike Tyson v Conor McGregor, szerinted milyen magasakak?


#4) ez az általánosítás nem igaz, mert félre féligazságon alapul, a masik fele viszont teljesen alaptalan.

Ahogy az előző válaszokból is kitűnik abban igazad van, hogy az a legfontosabb a nők számára, hogy fel tudjanak nézni. Ez tény, vitathatatlan, de azért kivételek is vannak.

Az viszont teljesen alaptalan, hogy a magas kihasználja. Ez a jellemétől függ, ami független a magasságától. Minden féle "méretben" láthatsz suttyókat, magasat, alacsonyat, átlag magasságút. Egyébként is csak azt lehet kihasználni aki aki hagyja.


#5) egyetértek veled, én sem ezt látom.


#6) ?? A válaszodnak semmi köze a kérdéshez.

Lehet akár magas férfi és nála magasabb nő esete is. Nem az a kérdés, hogy ki dönti el, hogy kinek ki tetszik, hanem az, hogy mi annak az oka, hogy a nők a náluk alacsonyabb, nem feltétlen alacsony (lehet magas is, de egy adott nőnél nőnél alacsonyabb) férfiak nem vonzóak a számukra? Ez a kérdés, akkir is, ha nem érted.

Erre akár egy "nem tudom" is adekvát válasz, akkor is, ha nem érted.


Egyébként Danny DeVito-t hogyan sikerült belekeverned? Nem az a kérdés (akkor sem, ha nem érted), hogy az egyébként baromi ritka 150 centinél alacsonyabb, hivatalosan törpe növésű férfiakhoz (akikből életedben max kettőt láttál) miért nem vonzóak a nők számára? Egy ilyen extrém példa teljesen értelmetlen.


A kérdés (hátha megérted), hogy általánosan a nők miért nem vonzódnak a NÁLUK ALACSONYABB férfiakhoz (az emberek többségére jellemző 170-190 tartományban, hátha megérted)? Tehát pl lehet 170, 180, 190 centis férfi és 175, 185, 195 centis nő, nem a magasságuk, hanem az egymáshoz viszonyított magasságukból adódó vonzalom, illetve hiányának az oka kérdés.


#7) igen, a magasságkülönbségre irányult a kérdés, szólhat ez magas férfiról és nála magasabb nőről vafy atlagos magasságú emberekről.

A te esetedben egy nálad alacsonyabb, mondjuk 169-170 centis férfival milyen formában zavarna, miben nyilvánulna meg?

Köszönöm az egyetlen értelmes választ :D

2019. jan. 5. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Nalam rendszeresen beprobalkoznak alacsonyabb ferfiak ezekszerint oket nem zavarja a dolog, mondjuk en se ereznem annyira jol magam ha lefele kene neznem a paromra. Az igaz szerelem nem ezen mulik mondjuk
2019. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert azt az erzest kelti bennem h ha o vekonyabb v alacsonyabb akkor en tul magas v tul nagydarab vagyok. Pl az zavart amikor a regi parom nagyon lefogyott es amikor egymas mellett ultunk, a combja vekonyabb volt mint az enyem. Szeretem ha en vagyok a torekeny no es mivel nem vagyok 150centi es 40kg ezert ezt egy nalam magasabb es erosebb ferfi oldalan erzem. Ha alacsonyabb, ugy erzem h a kisfiam es en az anyukaja vagyok.
2019. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!