Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfi hogyan tetszen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfi hogyan tetszen a nőknek?

Figyelt kérdés

Csúnya, vézna, tipikus matekos nyomi férfi mit tegyen? Hogyan jöjjön be a nőknek? Nem akarom így leélni az egész életem, de ahogy én kinézek, az egy Gollam.

20F



2019. jan. 21. 23:19
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
58%
Hasonló nőt kell keresni. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.
2019. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Legyél vicces és jofej

Ha nem eleg akkor marad a gyuras és a penz stb

2019. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Gyúrásban nekem csak a szteroid segíthet. Reménytelenül és eredménytelenül edzek, mint egy tipikus nyomorék matekos szar. Egy ilyen mint én meg hiába jófej, vagy mondd vicceket, a vézna, nyomorék emberek senkit sem érdekelnek. Senki sem tiszteli őket
2019. jan. 21. 23:30
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Ameddig így gondolsz magadra sansztalan, egyre mélyebbre húzod magad. Ha zavar kérj segítséget, hogy javuljon a fizikumod. Kitartással megoldható. Ha már picit is elkezdted magad becsülni valamire, utána sokkal könnyebb lesz a lányokkal is. Pláne ha nem vagy teljesen ostoba, de nem hinném, hogy az lennél.
2019. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Esélytelen, akikkel együtt kezdtem a kondit, és ugyanazt edzettük mindig, ma már mindd 80 kilós, kigyúrt emberek. Én ugyanazzal az edzésmóddal, ennyi év alatt maradtam kis 60 kilós sz'rházi senki.
2019. jan. 22. 00:07
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Az eredeti kérdésedre válaszolva. Önbecsülés nélkül nem megy semmi. Hidd el, hogy nem esélytelen. Csak kell egy hozzáértő személy aki csinál étrendet és edzéstervet. Amúgy sem a kilókkal van a gond nálad, hanem azzal, hogy nincs hited magadban.
2019. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagy te senki ne legyél buta

Keress fel egy orvosot, biztos tudna segíteni mert ez így nem okes és furcsa is

2019. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A vézna embereket nem tisztelik, mert gyenge sz'rok. Ugyanúgy csúnyákat és a nyomikat se. Semmim nincs amire büszke lehetnék
2019. jan. 22. 00:15
 9/32 anonim válasza:
A péniszed is kicsi?
2019. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az átlag, mi mekkorának számít, de ez nem is érdekel, úgysem kíváncsi rá senki.
2019. jan. 22. 00:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!