Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy nem érdeklem ezek alapján?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bejön egy csaj, viszont úgy veszem le a jelekből (vagy inkább azok hiányából), hogy nem igazán kölcsönös a dolog... Egy este beittunk kicsit, és ő a kelletténél többet ivott, de tudott még beszélni, meg nem volt rosszul, szóval nem volt akkora gáz. Viszont amikor elindultunk kicsit sétálni, belém karolt, meg tudjátok ahogy a szerelmesek szokták,belekulcsolta a kezét az enyémbe. Én persze örültem a dolognak. Aztán beszélgettünk és kiderült, hogy most amíg tanul nem szeretne barátot magának. Ez viszont nem esett vmi jól.

A másik dolog, hogy nem követ Instagrammon, viszont én igen...tudom, tudom...erre tök hülyeség alapozni, nem számít...de basszus, ha belegondoltok jobban, akkor mégis jelent valamit, ugyanis akkor nem kíváncsi rám annyira (jó pár osztálytársamat követi egyébként). Ezenkívül kedves velem, meg úgy látom bír, messengeren is jókat beszélgetünk, mindig rögtön visszaír, és nem csak tömondatokat,de mégis kiírtam ezt a kérdést, szóval mondhatni bizonytalan vagyok.



Én 19F, ő 19L


2019. jan. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől még bejöhetsz neki. Kicsit “nyomulj” erősebben, keresd fel a társaságát gyakran és lesz ami lesz. Sok sikert.
2019. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, egy kapcsolathoz nem érdekled eléggé. Ha akarod, folytasd a barátkozást vele, de a saját érdekedben azt javaslom, hogy inkább redukáld a kapcsolattartást a minimumra: azaz a baráti társaságban légy vele kedves és udvarias, alapvető tiszteletet add meg neki, de semmi kettesben sétálás, semmi kettesben programok és főleg semmi Messenger beszélgetés.


Mondd el neki, hogy te nem a barátja akarsz lenni, hanem több, és nincs semmi gáz, hogy ha ő ezt nem így gondolja, hiszen nem tetszhet mindenki mindenkinek. Viszont neki pedig azt kell megértenie, hogy neked rossz, ha találkozgattok, és túllépni is nehezebb, ha mindig ott van melletted, ezért mellőznéd a közös programokat.

2019. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érzékeltesd hogy érdekled. Beszélj vele többet, személyeseket is.
2019. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyes, ha tovább nyomul, akkor az lesz, hogy élő egyenesben végignézheti, ahogyan összejön valaki mással a csaj. Mert ha jön valaki, aki igazán érdekli, akkor mennek a "de még tanulok" elvek a levesbe. Kell ez neki? Nem. Neki az kell, hogy minél hamarabb kiölje magából a csaj iránt érzett kezdeti lelkesedést, és esetleg más felé fordulhasson az érdeklődése, aki örömmel viszonozza majd a közeledését.
2019. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátot látja benned, nem a férfit.
2019. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!