Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 évesen tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 évesen tapasztalatlan a nőknél, van értelme elkezdenie ismerkedni velük?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hagyja a fenébe a dolgot, mert szinte az összes el fogja utasítani emiatt.
2019. jan. 28. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Kezdje el és kész. De remélem nem egy anyámasszony katonája puhap..cs pasiról van szó.
2019. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan ismerősöm aki elég későn vágott bele az iparba, de ő elég nagyszájú, extrovertált ember, nem is értem... De gondolom te nem ilyen vagy, igaz? Mert akkor tököt kell növeszteni, amúgy nem fog menni.
2019. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha zavar és hiányzik az, hogy nincs nő az életedben akkor nyilván el kell kezdened ismerkedni mert csak megkattansz a végén. Ha viszont nem zavar akkor nem szükséges, bár szerintem ebben az esetben nem írtál volna ide. Nyilván érdemes nem úgy kezdeni a dolgot, hogy eddig csak távolról láttál nőt.


Komolyan mit vársz ettől a kérdéstől? Ha azt mondjuk , hogy nincs értelme ismerkedned akkor cölibátusban éled le az életet?


Érdemes-e elkezdeni? A mi kedvünkért ne, mivel itt szerintem senkit sem zavar az ha nincs nőd. A te életed ,csak az számít, hogy mit akarsz benne. De ha nem ez a kérdés akkor mire is szeretnél most választ kapni?

2019. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Rockarc ***** válasza:
49%

Konkretan mit akarsz? A 20 eves csajok jarnak ott parkapcsolati szinten, mint te. Ellenben ha ok 30-as pasast akarnak, nalad jobbra vagynak. Egy 40-es 2 gyerekes anyukanal szinten kepbe johetsz, de ott szinten elojon, hogy semmi tapasztalatod, semmi ferfias nincs benned, el leszel nyomva, mint a sicc. Akire te vagyakozol, azok pedig foglaltak lesznek jo esellyel, ha pedig nem, akkor meg epp keresik a megfelelot es atneznek rajtad. Nem is ertem, miert ir ki valaki ilyen kerdest, talan kulonbozo bolygon elunk?


42F

2019. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
"mert szinte az összes el fogja utasítani emiatt." - Csak meg szoktam erősíteni ezt az állítást, mert amelyik ezt így előadja (és higgyétek el, tényleg kimondják, leírják), azt ott is hagyom a búsba, esetleg javaslom egy pszichológus felkeresését, de engem ne akarjon lehúzni ilyen pesszimista hozzáállással senki.
2019. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a negatív válaszokra. Itt sok a megkeseredett, csalódott pasi akik más elkeseredéséből nyernek energiát...a tipikus "ha nekem nem sikerült akkor remélem neked sem".

Amíg nem próbálod meg, addig nincs honnan tudnod, hogy elutasítanak. És ha mégis akkor mi van? Te megpróbáltad. Ha 10 év múlva találsz egy komoly kapcsolatra alkalmas lányt akkor már nyert ügyed van.

Legyen az első lépés az optimizmus. Ugyanakkor ne akadj le feltétlenül az első lánynál aki szóba áll veled. Ha nem működik akkor tudd elengedni.

Habár nem értek egyet azzal a legendával, hogy csak a gazdag pasiknak van barátnőjük, de azt el kell ismerjem, hogy egy 30 éves férfitól elvárás, hogy legyen stabil egzisztenciája. Nem feltétlenül anyagiasságból, hanem inkább azért mert sokat elárul a jelleméről. Hasonló okok miatt ne legyen elhízva.

2019. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, prostituáltakhoz kell járkálnom, mert stabil egzisztenciám sincs.
2019. jan. 28. 19:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért én vagyok az egyetlen olyan férfi, akinek nem lehet barátnője???
2019. jan. 28. 19:18
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

30 évesen nincs stabil egzisztenciád? :O

Mi van, anyádnál élsz és munkanélküli vagy?

Nem köpnéd magad szembe légyszi? Nem szégyelled magad? Mégis mit dolgozol, hogy semmi megtakarításod sincs? Dolgozol egyáltalán?

Semmi motivációd nincs, hogy javíts az állapotodon?

Mégis, milyen életet éltél eddig? Most szabadultál valahonnan?

2019. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért nincs egzisztenciád? A másik, hogy milyen tőled független tényező gátolja azt, hogy nem lehet barátnőd? Ezek azért jogos kérdések azok alapján amiket írsz.
2019. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!