Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes várni, bízni a jövőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni, bízni a jövőben?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan párkapcsolati, hanem akár barátság szempontból is: (Férfi-Nő között)

Adott egy nő akivel nagyon jóban voltunk évekig, már évek óta nem reagál a megkeresésemre, szülinapi köszöntésre, semmire. Nem mondta el, miért haragudott meg, csak egyik napról másikra ilyen lett. Van rá esély, hogy mondjuk 10 év múlva újra beszélhetünk, és esetleg elmondja, miért viselkedik így? Nők, ti miért tesztek ilyet?



2019. jan. 29. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged leszarnak, miért nem szarod le te is?
2019. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tőle megkérdezted? Szülinapokon kívül keresed a társaságát?
2019. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha el akarod b*szni az életed egy olyanra, akit nem érdekelsz, nyugodtan várj.
2019. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose teszek ilyet, de én is kerültem hasonló szituációba már. Azt vettem észre, hogy általában akkor, amikor az illető rájön, hogy engem nem tud kihasználni a saját céljai megvalósítására. (Mert külföldön élek) Eleinte jöttek ingyen szállás, ingyen idegenvezetés miatt, addig naponta irogattak, aztán fokozatosan eltűntek. Most látom, hogy elolvassák a köszöntést, de vagy nem is reagálnak, vagy elintéznek egy köszivel, és a hogy vagy kérdésre már nem is válaszolnak. Aztán ha évek múlva osszejön újra egy repcsijegynyi pénz nekik, akkor hirtelen megint eszükbe jutok, és kezdődik a mézes-mázos irogatás...
2019. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem várnék rá. Aki cserbenhagyja a másikat, vagy válaszra sem méltatja, az nem barát, max egy ismerős, akit nem is érdekli a másik sorsa.

De arra figyelj, hogy nekem egy ismerősöm pl letörölte a telójáról a vibert, de előtte nem deaktiválta, így amikor ott írtam neki, látszólag megkapta, és nem reagált - a valóságban pedig nem is kapta meg, mivel már nincs is a telefonján az app. Nem lehet, hogy nálad is ez az oka annak, hogy nem reagál? Biztos vagy benne, hogy megkapta az üzid?

2019. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!