Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a nőkben keresi a hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőkben keresi a hibát egy 25 éves pasi akinek nem volt még párkapcsolata? Miért nincs önkritikája?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Na vajon, miért? :)
2019. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Mert könnyebb másokat hibáztatni.
2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Talán mert ha ő megtette a maga részét, akkor nem rajta múlik, azért. Ha van egy férfi, aki kezdeményező, sokat lóg csajokkal, sok női barátja van stb... És 25 felett mégis egyedül marad, akkor szerintem ott a lányok is eléggé bénácskák voltak, fogalmuk sincs, mit kell kezdeni egy férfival.
2019. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Ha egy 25 éves pasinak még nem volt nője, ott teljesen mindegy mennyire bénácska lánnyal van dolga, nem mentesíti a srácot... kedves utolsó. :))

Persze lehet magunkat kímélni, hohgy azért nem megy a munka, mert nem értenek meg, azért nincs párom mert mindenkit lenézek...stb. De lehet megfordítani a dolgot és felismerni az életben mi a nyerő és mi nem. Másokat hibáztatni semmilyen téren egy társadalmi rétegben sem szimpatikus viselkedés. OKkkal. Aki önsajnáló azt sosem sajnálják mások. És a korsó is addig megy a kútra, míg el nem törik...

2019. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
4: Én csak azt mondom, hogy ha valaki tényleg mindent megtesz és mégsem jön össze, akkor nem csak benne van hiba. Hiszen ő megtette a magáét. A párkapcsolathoz 2 ember kell, ha nincs ott a másik úgy ahogyan kell, akkor hiába tesz meg mindent a férfi. Amikor a férfi semmit nem tesz, az más téma, ne keverjük. Ebből is van sok, de az előbbiből is.
2019. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én nem láttam még olyan 25 éves pasit aki heteroszexuális, sokat lóg más lányokkal, sok lány barátja van, de még soha nem volt párkapcsolata nőkkel. De olyanokat már láttam, akik meleg pasik és sokat lógnak lányokkal.
2019. jan. 30. 10:18
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: Nem azt mondom, hogy sok női barátom van, de mindig volt néhány. Általános iskolában lányokkal is sokat lógtam, mivel a padtársam lány lett, összebarátkoztunk, ő hozta a barátnőt, aztán azok barátnői stb. Persze srácokkal is bandáztam. Középsuliban 7 srác és 15 lány osztálytársam volt, ott is haverkodtunk, de több sosem lett. Egyetemen műszaki karon végeztem. Ott hiába lógsz nőkkel, ez természetes lesz, hogy férfiakkal lóg, mivel 120 férfira jut kb 8 nő. Több éves jóbarátságok alakultak, egyéb soha. Most munkahelyen csak férfiak közt vagyok, a női ismerősökkel csak néha beszélek, mindnek családja, párja van. 32 leszek nemsokára. Csak viszonzatlan szerelmeim voltak.
2019. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Mert mindig könnyebb a másikat hibáztatni a saját nyomorúságod miatt. Így lejön rólad a felelősség, hogy te cseszted el.
2019. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Mintha engem írtál volna le. És roppant egyszerű a magyarázat: mindenki, akit kérdezek, annyit mond, "nincs velem baj". Na most akkor feltételezhetően nem bennem keresendő a probléma. ;) Vagy pedig persze mindenki hazudik nekem. Élőben nem vagyok hajlandó ismerkedni, neten pedig úgy 150 elküldött levélből és ~2000 tinderes jobbra húzásból nem lett semmi, pedig hát "nincs a külsőmmel sem semmi baj".


Na most úgy kurta nehéz önkritikát gyakorolni, ha azt se tudom, min kellene változtatnom. Az eddigi legjobb tipp az volt, hogy fogyjak le. Namármost egyrészt ezt mondani rettentő könnyű, másrészt meg úgy 3 éve lefogytam. Ugyanúgy láthatatlan maradtam, vissza is híztam. Azóta háromszor meggondolom, mibe feccölök iszonyatos mennyiségű időt és energiát... A tippek meg itt ki is fújtak.

2019. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Mert az önkritika, ha egyáltalán van is, az 100%-ban csak a külsőre orientálódik!


Minek az olyan embernek párkapcsolat, aki önmagában is képtelen boldog lenni? Ezzel párhuzamosan kedves hölgyek, miért vagytok olyan pasikkal(nem férfiakkal), akik önmagukban képtelenek boldogan és értelmesen megélni a saját világukat???


Itt is él az örök 80%-20% arány. 80%-nak csak anyuci pótló, esténként ingyen szexet nyújtó nő kell. Sz@r ezzel szembesülni, de a nők 80%-a is képtelen ilyen-olyan okoknál fogva normális kapcsolatra.


Attól hogy a kis fejecskédben azt hiszed hogy te bizony tökéletes vagy akár egy hosszú kapcsolatra is, az csak az egód mondatja veled. Ugyanis mit vársz? Hogy szeretgessenek, cicázzanak veled, szex orrba-szájba, gyönyörködj a párodba, villoghass a külvilág felé stb. Ennyi? Ez nulla, ezek csak a vágyaid. Mit adsz cserébe? Buksi simit? Orális szexet? Mozijegyet? ... és ez még hol kapcsolat. Felszínes semmi kb. tiniknek.


Viszont ha a két 80%-os csoport találkozik, abból lehet egy fergeteges pár hónap, természetesen a konzumidióta fogyasztói világ pontjai szerint. Szex, szex, szex már az első randi után... majd unalom, megcsalás, szenvedés és a végén buta nézés hogy ez hogyan történhetett meg...

2019. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!