Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Sosem volt párkapcsolatom, és már nagyon szomorú vagyok emiatt. Ma pl megláttam hasonló korú fiatal párt, és annyira rossz érzés volt, hogy én nekem sosem lesz barátnőm, vagy csak évek múlva. Komolyan mondom már majdnem sírtam.

Kezdek már bele bolondulni ebbe. Nem tudom hogy hogyan és hol ismerkedjek. Barátaim sincsenek emiatt még nehezebb dolgom van:(


2019. jan. 30. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Normális, ha szomorú vagy mert nincs barátnőd és nincsenek barátaid, de az már nem normális dolog, hogy inkább siránkozol, mintsem tennél érte és próbálkoznál, mivel nincs veszíteni valód.
2019. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tennék de nem tudom hogy hogy :(
2019. jan. 30. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondoltal mar arra, hogy eloszor ismerkedj, baratkozz?

Hany eves vagy?

2019. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mi az oka, nem ismerkedsz? Neten , bárhol lehet.
2019. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék, de nem tudok hol. Nem vagyok beszédes. Bulizni nem járok.

Komolyan mondom nem tudom hogy hogyan kezdjek el ismerkedni. Az hogy nincsenek barátaim az nem annyira zavar, meg vagyok így is. De azért egy barátnő nagyon hiányzik. 21 éves vagyok.

2019. jan. 30. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem veszitesz semmit . Egy kapcsolat szar pláne ha elmúlik a biokemia az agyban utána jön az unalom , monotonitás , megszokás ,
2019. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Neten próbálkozom ismerkedni, de nem lett belőle semmi.

De én akkor is szeretnék kapcsolatot, lehet hogy utána rossz a szakítás, de legalább tudom milyen.

2019. jan. 30. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok beszédes. Bulizni nem járok." Csak ülök otthon a fenekemen és várom, hogy egy bombázo megeröszakoljon?
2019. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neten próbálkozom, 3 lányt megismertem találkoztam is velük, de semmi nem lett sajnos.
2019. jan. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!