Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog az hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az hogy ha nem akarok együtt járni egy homofób, idegengyűlölő férfival?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen normális, elvégre szabad ember vagy, nem is értem miért kell ehhez kérdés?
2018. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Jó, hát attól függ mit értesz alatta.

Manapság bárkire ráfogják ezeket.

2018. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Első voltam, a kettes válaszolónál a pont. :D Pont ezt akartam írni először, hogy manapság mindenki annyit puffogtatja a homofób/idegengyűlölő szavakat, hogy ezek a szavak már gyakorlatilag nem jelentenek semmit.
2018. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja hogy utálja a homoszexuálisokat az mi lenne?
2018. okt. 2. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is homófóbiás, én meg nem. De közöttünk ez nem konfliktus forrás, mert pl ő nem hangoztatja úton útfélen, ritkán kerül szóba. Mi heteró ár vagyunk, és engem nagyon szeret, tisztel.

Szóval azért mert ebben eltérő az elfogadásunk még harmónikusan működik a kapcsolatunk.

2018. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne normális,a te értékrended és gondolkodásod ilyen, másé meg más?
2018. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha te nem úgy gondolod, akkor normális persze. Egyébként meg baromság, ugyan az, mintha valaki a bunkókat, pacalt, prostituáltakat, kövérek, soványakat nem bírja és ezt mondja is. Mindenkinek van valami/valaki, akkit/amit ki nem állhat.

32/f

2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy homoszexuális idegen vagy, akkor azt hiszem, igen. De amúgy jelentéktelen dolog. Bár a ballibeknek érdekes erkölcse lehet, ugye hazaszeretet hiánya, migránssimogatás, stb., de sokan egyszerűen tudatlanok.
2018. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A felhasználó ***** válasza:
16%

"Aki azt mondja hogy utálja a homoszexuálisokat az mi lenne?"


Nem homofób. A fóbia irracionális félelmet jelent. Ő meg csak utálja őket.

2018. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A fóbia irracionális félelmet jelent. Ő meg csak utálja őket."


A gyűlölet táptalaja, a félelem.


Aki gyűlöl, az fél. Ahogy Gandhi is nagyszerűen megfogalmazta: „Az ellenség a félelem. Azt hisszük, hogy a gyűlölet, de a félelem az.”


Kérdező, igen teljesen normális. Én se jönnék össze ilyen férfival. És igenis lényeges dolog, hogy a másik félnek mi a véleménye erről. Mivel gondoljunk bele, mi lesz ha születik egy közös gyermek és egyszer csak azzal állít elétek, hogy "meleg vagyok". És ekkor jön majd elő ez a kérdés...

2018. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!