Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egy-két férfi, fiú nem tudja kezelni az elutasítást és neki áll zaklatni az áldozatot, vagy még rpsszabb megpróbálja kicsinálni?

Figyelt kérdés

Álhírek, hazugságok terjesztése, hogy bosszút álljon az elutasításért...


Nem tudon megérteni...


2019. jan. 31. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg még kilátásban sincs neki senki más. Ez a nő lett volna az egyetlen reményforrás, az élet pedig ezt is elvette tőle. Persze itt Európában az álkeresztényi értékek dívnak, amik kimondják, hogy mindenkit szeress, mindenkinek bocsáss meg - de amikor az ember csak a pofonokat kapja az élettől, ráadásul ideje az tengernyi van, akkor inkább a bosszú válik az elérhetőbb és kielégítőbb válasszá.
2019. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Állj le a délutáni sorozatokkal meg a Barátok köztel. Már nagyon megártott.
2019. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Hát mert gondolom nem a szia után egyből küldik el őket határozottan, hanem még akár hónapokig "barátkoznak" velük.

Nőknél ugyanez.

2019. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Hát mert gondolom nem a szia után egyből küldik el őket határozottan, hanem még akár hónapokig "barátkoznak" velük."


Letiltottam is mindenhogyan, nem hogy találkozzak, még vele...


Na ne mond kettes, hogy ez egyedi eset?

2019. jan. 31. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor beszéltél vele utoljára? (Élőben, írásban, skype-on, akárhogy)
2019. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Június vége, csak kétszer írogattumk Messengeren, egyszer más maitt. De utána folytin küldte a. Szia, hogy vagy, mizu...


Meg egyéb okok miatt letiltottam. Így egész életre ennyi volt a kommunikációnk...


Úgyhogy nem arról van szó, hogy hülyíteném. Mert a férfiak ezzel mentegetik egymást.

2019. jan. 31. 18:09
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon kapcsolatfüggő ember...



Plusz próbáltam vele normális lenni, de határozott, úgy tűnt megértette, vagyis eljátszotta

2019. jan. 31. 18:24
 8/15 anonim ***** válasza:

És június vége óta, fél éve semmit nem reagáltál? Se egy like, vagy emoji?


Amúgy nem pasi vagyok, nem akarlak hibáztatni vagy mentegetni ezt a phaszt.

2019. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem semmit, mondom le is tiltottam, de csak nem száll le rólam...


Két barátnőmnek panaszkodtam el, hogy mi van...


Komolyan, egyáltalán nem vagyok sdmmilyen kapcsolatban vele, komolyan... Nem is volt semmi köztünk.


Volt itt követés, zaklatás minden...


Nagyon nyomorult.

2019. jan. 31. 18:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, te vagy, akit kocsival kovet a srac, aztan irt a csavo baratnojenek, hogy allitsa le, es fenyegettek, h megvernek?


Mondtuk mar az elozo, 54569 darab kerdesednek, hogy foto, beszelgetest rogzit, print screen a fenyegetesrol, aztan rendorseg.

2019. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!