Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nővel ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nővel ilyen nehéz beszélgetni?

Figyelt kérdés
Már több nőnél észrevettem, hogy mindenen megsértődik. A legártatlanabb dolgokon is. Ilyenekre gondoljatok, hogy például láttam rajta, hogy fáradt és nincs jó kedve. Megkérdeztem "Mi újság, nehéz napod volt?" Erre kiakadt, hogy a "nehéz napok" a menstruáció szinonímája és hogyan kérdezhetek ilyet?! Bakker, én csak a hogyléte felől érdeklődtem. Sértődés lett a vége. Másik nőnél, már ismertük egymást, randira készültünk. Megkérdeztem "Mehetünk, Maris?" erre kiakadt, hogy a neve Mária és utálja ha így becézik, nem megyünk sehová. Online beszélgetésben is néha minden mondatomat zárójelben magyaráznom kell, ez egy idő után nagyon fárasztó és nem tudom élvezni a társalgást. Férfiakkal sosem tapasztaltam ilyesmit. Mit gondoltok erről, tapasztaltatok hasonlót? Vagy csak nem megfelelő nőkkel beszélgetek?

2019. febr. 1. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
En se lepodok meg, hogy rofoges hallatszodik, ha a disznool mellett vagyok.
2019. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ez a Mehetünk Maris elég alpári. Nem itt kezdődik a poénkodás. De az is igaz, hogy a nők zömének tragikus a humorérzéke. Kommunikálni is csak az tud, akit minimálisan érdekelsz.
2019. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Igaz, már öreg vagyok (30 éves). Sose értettem szót a nőkkel. Mindig lekezelően álltak hozzám és semmi sem volt jó.
2019. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom,de en halalra szivatom mindig,az aktualis beszed partneremet..es O is engem :D...ez a gyere Maris dolog,meg nagyon lightos szerintem.Olyanokat mondanak nekem,hogy gyere mar te orszag szegyene,ha hogy a rakba nezel mar ki..:))) En meg ennel sokkal durvabbakat majd vissza. Amugy en provokalom mindig,en elvezem az olyan szocsatakat,ahol konkretan nem vesszuk a szajunkra azokat a tulajdonsagokat,amirol nem tehetunk,de minden mast ami a csovon kifer igen... mindenki mas,szerencsere az en barati korom abszalut erti meg a legbetegebb,legalparibb poenokat is,es a fiuk is,akikkel beszelek.

24 L

2019. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Talán ha nem lennél surmó, (mehetünk, Maris), kevesebb lenne a problémád.

És nem illik mást úgy letámadni, hogy gyakorlatilag a képébe dörgölöd, hogy ma éppen milyen mosogató rongy a kinézete.


Férfiakkal nem tapasztalod. Persze. Egymás között a nők is lezserebbek, másrészt nem is férfiakkal akarsz randizni. Ha nőnek akarsz valakit tekinteni, akkor ne úgy kezeld, mint egy havert. Jó, hogy nem hátba vágod, hogy mizu.

2019. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Az teljes mértékben igaz, hogy a nőkön nehéz kiigazodni. De viszont minden ember más, tehát a nők is. Nem lehet általánosítani, hogy akkor minden nő megsértődik és nem lehet velük viccelni. Én nem vagyok az a sértődős típus, velem lehet viccelni és nevetni is. Ha megsértődök valami hülyeségen akkor azért beszoktam vallani,hogy az egy nagyon csitris dolog volt. Szóval azért fontos az is, hogy vegye magát észre ha éppen bután viselkedik. De viszont azt tapasztalatból tudom, hogy van amit a csávók könnyen vesznek, vagy éppen poénosnak gondolnak ami lehet a nő számára éppen nem vicces, vagy éppen máshogy jön le neki. De ezek szerint ezek a nők nem éppen a te javadat szolgálták, mert attól hogy valakinek van valami problémája nem kell a másikat lenyelni keresztbe.
2019. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

" nők zömének tragikus a humorérzéke. "


A férfiaké is. Csak addig tartanak valamit humorosnak, amíg nem rajtuk csattan az ostor. Másokat humoros csak cikizni szerintük, ha velük teszik egyből érzékennyé válnak. Milyen xar a szőke nő humoréréke, mikor direkt szőke nős vicceket mesélnek neki. Ez nem igazán humoros hanem parasztság.

2019. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nőként írok,- igenis, sok nővel szinte lehetetlen viccelődni, mert halálos sérelemnek élik meg. Én már az idegesítő kategóriába tartozom, mert én még mindent elviccelek, főleg, ha kínosan érzem magam. Írják itt, hogy alpári vagy, én meg azt mondom, hogy ha ilyenek a poénjaid, akkor is jobb, mint amikor valaki bejátsza az entellektüelt, és semmin nem lehet vele nevetni. A csaj pont nem a te vicceid híve, de attól még vannak vicces csajok. (Nem én, de ismerek többet is.)
2019. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Egyrészt, lehet MÁS a humoruk, másrészt, új kapcsolatban még nem fogom a másikat szívatni, mert nem ismerjük egymást annyira.


Pl. ha valaki a lábamra lép, nem mondom neki, hogy "nézz a lábad elé, pötsfej", pedig a barátaimnak mondom ezt, de ők már ismernek, és tudják, hogy ez vicc.

2019. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Abban, hogy megkérdezem milyen napja volt, mi a viccelődés meg ugratás? A Maris becenév hol utal a kinézetére... egyébként nem Mária és Maris volt hanem más név, csak megváltoztattam. A lényeg, hogy kedvesen becéztem a keresztnevét.... szóval egy napja iránti érdeklődés és egy becézés van a kérdésben, semmi taplóság meg ugratás. De már megint úgy érzem magyarázkodom :D
2019. febr. 1. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!