Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a titka a netes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a netes társkeresésnek? Miért ilyen baromi nehéz egy jót beszélgetni neten? Nektek mi a módszeretek? 22/F

Figyelt kérdés

pl. van egy match tinderen, felveszem facebookon, elkezdünk dumálni, de 5 perc után csak a halál unalmas témák jönnek


a másik amitől agyamat eldobom, h csak én kérdezgetek, ő meg válaszol, aztán semmi. ilyen van másnak is? az ilyen lányok mire gondolnak?


ja és mielőtt azt írnátok h ők le akarnak koptatni, hát már 2 volt aki ilyen volt és utána meg 2 nap múlva ír h miért nem írok egész nap arra várt... wtf? miket írjak, ha kifgyok a kérdésekből, miért nem kérdez akár vissza v vmi?


másoknak (a 15 éveseknek) megy ez a cucc, én vagyok ehhez túl öreg mondjuk? v mi?


2016. ápr. 24. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ember ilyen. Az elmult par millio evben a valosagban ismerkedtek, volt legalabb egy kozos helyzet, kozos pont amirol tudtak beszelgetni.


A netes tarskeresonel nincs semmi ilyen termesztes tema. Ha szerencsed van es olyannal hoz ossze a tarskereso akivel van kozos erdeklodesi korod akkor mar lesz mirol beszelgetni.


Mondjuk a mai tarskeresos lanyoknak az erdeklodesi kore a tukorben van, igy kicsi ra az esely dehat barmi megeshet.

2016. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem az már bőven elég lenne ha kívülről nem kínvallatásra hasonlítana egy-egy ilyen beszélgetés...
2016. ápr. 24. 13:19
 3/11 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
az aktuálpolitika, környezetvédelem és hasonló témákról órákat lehet szóban is beszélgetni
2016. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A nők a kisujjukat is lusták megmozdítani egy kapcsolatért, és ebbe még az is beletartozik, hogy beszélgetés közben egy picit kreatívak legyenek. Tisztelet a (nagyon kevés) kivételnek.
2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok ember olyan hogy egyoldalúan beszélget, velük nem érdemes tovább kínlódni. Mond meg nekik nyugodtan hogy akik ilyenek avval te nem foglalkozol, aztán ha berágnak a csajok és le hordanak fűnek fának csak ne reagálj, nem kell velük foglalkozni. Lehet hogy túl érett vagy a korodhoz, vagy csak igényesebb. Szerintem egy értelmes emberel bármiről lehet beszélgetni, de ehhez az is kell hogy tájékozott legyen az illető, a 15 évesek meg sokszor az orruknál nem látnak tovább. S amúgy valóban fárasztó mikor csak az ember kérdez a másik meg vagy tő mondatokban felel vagy mondja a magáét mintha ott se lenne a másik... ez a kb olyan hogy magukkal beszélgetnek, én mindig le rázom egy idő után az ilyeneket.
2016. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is. Ha észreveszem pár mondat után hogy nem kérdez vissza \ nem érdeklődik törlöm a faszba mert nekem is elegem van ebből. A "te is kérdezhetsz nyugodtan, ha valami érdekel" néha beválik. Ja, és egyébként csak a magyar nők ilyenek. Külföldön napi 20-30 matchem is van és a nők írnak rám!! Ha gondolod írj privátot, kibeszéljük a témát. :D 22/F
2016. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te mennyi energiát fektetnél az online társkeresésbe, ha minden egyes nap újabb és újabb 30-50 nő kerülne elő, aki szexelni akar veled? Mennyire érdekelne egy-egy tucatnő unalmas kérdései? Ezek a nők egészen más világban élnek, mint te, őket szétbombázzák a férfiak, te csak egy vagy a rengeteg pasi közül, aki épp nyomul rá.
2016. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy kell beszélgetni, ahogyan a legjobb barátaiddal is szoktál (pl. nem folyton igen/nem kérdéseket feltenni és több szálon futtatni a beszélgetést).
2016. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 @ A Tinder kontextusában nincs értelme a kijelentésednek, ugyanis adott a lehetőség hogy csak olyanokkal kerülj össze akik neked is tetszenek \ akikkel te is beszélgetnél. Ennek ellenére mégis létezik a kérdező által leírt jelenség.
2016. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy ha nem kérdeznek vissza és nem tart semerre a beszélgetés neten -ahol elvileg oldottabb az ember- akkor gondolj bele élőben hogy menne. Hagyd amelyik ilyen, olyannak beszélj aki ugyan úgy érdeklődik és nem azt várja, hogy majd te körberajongod.
2016. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!