Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akad ki a legtöbb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki a legtöbb nő, ha a férfiak csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam már ezen. Miért lehet probléma az, ha a férfi kijelenti, hogy ő csak szexet szeretne? Miért állnak negatívan az ilyesmihez a nők?


Hiszen így egy rakás probléma elkerülhető. Ott van a hosszú ismerkedés, amit persze nem lehet úgy kezdeni, hogy mivel telt a napod, mert az túl snassz, nem lehet megkérdezni buszon valakitől, hogy merre tart a célvároson belül, mert az tolakodó, és még sorolhatnám. Mert viccesnek kell lenni meg egyedinek ahhoz, hogy felfigyeljen a nő a férfira és kíváncsi legyen.


És akkor ez még csak a kezdeményezés. Mert hát a férfinak kell kezdeményezni, a nő azt állítja, a férfiak megvívtak háborúkat, nehogy már ez akkora nagy probléma legyen.


Ezután jön az, hogy le kell venni a nőt újra és újra a lábáról. Szórakoztatni kell. Elvárja, hogy a férfi keresse, neki ez nem feladata. Elvárja, hogy a férfi bókoljon neki, neki ez nem feladata. Aztán ha eleget bohóckodott neki a férfi, elég programot szervezett neki, akkor talán enged a férfinak egy csókot, vagy többet.


És a nő nem koncentrál közben, nem tervezget programokat, nem ad semmit, csak fogad. Az, amit ad, az csak önmaga, a folyamatos érdeklődésekre adott válaszok, a programinvitálásra adott elfogadás. Neki ez idő alatt csak szórakoznia kell.


A férfi a párja lesz. De kapja és kapta a bókokat ezidő alatt is más férfiaktól, melyekre nem válaszol. Ez megváltozik, mihelyst a párja elront egy beszélgetést, a vicce tapintatlan volt véletlenül, nem ment el a megszokott heti 3 találkozásból egyre, elkésett 5-10 percet a randiról, stb. Ekkor a nő bárhogy dönthet, mert tudja, hogy nem kilátástalan a helyzete, tudja, hogy más férfiak várják a válaszát.


És ekkor a nő szakít a férfival. Ilyenkor ha a férfi ezt elfogadja, semleges lesz innentől a számára. Ez a nő által elvárt viselkedés.

Ha a férfi ezt nem fogadja el problémamentesen, már csak egy likvidálandó problémává válik. Ha megkérdőjelezi a nő döntését, jutalma a tiltás, törlés, káromkodás, negatív, degradáló jelzők sora. Mert ez így a természetes, a mindennapi manapság.


----


Kérdezem én, bűn az, ha egy férfi az ösztöneit szeretné csak kielégíteni, de ebből a kínlódásból, megaláztatásból nem szeretne kapni? Ha akár hozzá sem akar szólni a nőhöz ezalatt az idő alatt?


A nők úgy gondolják, hogy ez csak egy hímsoviniszta férfi gondolata lehet, és el sem gondolkodnak azon, hogy igenis a nőnek is legalább 50%-ban bókolni kellene, programokat szerveznie kellene, tennie kellene azért, hogy a férfi vele akarjon maradni? És nem szomorúnak kellene lenniük, ha probléma van és más férfi oldalán vigaszt keresni, hanem megoldani a problémákat?



2019. febr. 2. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
83%

Semmi probléma azzal, ha csak szexelni szeretnél, csak erre megvannak a megfelelő nők, akiknek fizetni szokás:)

Ingyen k***a nem létezik. :)

2019. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak a szex kell, miért nem vered ki vagy veszel egy guminőt?

Problem solved.

Nincs kezdeményezés, ismerkedés, stb. Nem olvastam végig.


Reverse

Miért akadnak ki a pasik, ha a nőnek csak a pénz kell?

Sok hülye lelkizés, támogassa, vezesse a háztartást, szüljön neki. Felesleges. Anyagi biztonság, kész, mennyivel egyszerűbb 😅😅

2019. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:
Természetesen a komoly kapcsolat az igazi, csak szerintem erre a nők képtelenek a hozzáállásukkal.
2019. febr. 2. 15:42
 4/84 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem alapvetően abból van a gondod, hogy olyan ajtókat zörgetsz, ami nem nyílik ki. Ha egy nő kedvel valakit, akkor szerintem sokkal többet belead egy kapcsolatba, mint egy férfi bármikor is.

Amúgy, a kérdésre válaszolva, persze, hogy kiakadunk. Senki nem szereti, ha valaki a használati tárgyat látja benne, és semmilyen áldozatot nem hajlandó hozni az illetőért.

2019. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
29%
Annyiban igaza van a kérdezőnek, hogy rengeteg ilyen nő van. A randiba semmit nem tesz bele, ott van és kész, és úgy érzi ezzel már teljesített is. Hívjam el én, szervezzem meg én, menjek érte én, fizessek mindent én, szórakoztassam én (mert még általában ott is kuka). Pedig 1. Randizni ő is ugyanúgy akar, ha már eljött. 2. Szexelni is akar ő is, szóval az is baromság, hogy "cserébe" azt adja a randiért, azt mindketten ugyanúgy élvezzük - jóesetben. De a legtöbb mai nő tényleg olyan szinten van, hogy csak megdugni érdemes, utána meg be kell állítani a sarokba, mint egy kínai vázát. Tisztelet a kivételnek.
2019. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:

#4:

Én elhiszem, hogy szökőévente egyszer, tízezer nőből egynél a nő többet belead egy számára teljesen ideális, már-már spártai felsőtesttel rendelkező, 2 és fél méteres férfivel való kapcsolatába. De attól még ez ritka, még velük is ritkán maradnak 10 éven át.


Az áldozathozást hagyjuk. Régen nem volt választásuk a férfiaknak és a nőknek, összejöttek, és csak ritkán váltak el. Voltak is veszekedések, de azért csak együtt kellett maradni a szomszédok, rokonok véleménye miatt, így volt esély, hogy egy idő után kibéküljenek az emberek.


Manapság itt az internet, meg a napi ezer levél a nőknek. Erre nincs már szükség.

2019. febr. 2. 15:59
 7/84 A kérdező kommentje:

#5:


Pontosan ez a helyzet. Abszolút nem hímsovinizmusként mondom ezt, hanem mert ez tény, hogy így van.

2019. febr. 2. 16:01
 8/84 anonim ***** válasza:
79%

Nem akadnak ki, ha normálisan közlöd a szándékaidat és diszkrét is vagy. Sok nő bizonyos életszakaszban szintén nem élete szerelmét keresi, hanem (kimondva vagy kimondatlanul) kötetlen kalandokat. A nők számára viszont nem társadalmi dicsőség a sok szexpartner vagy a laza kapcsolatok sokasága, ezért nem szeretnek ezzel "dicsekedni" és féltik a jó hírnevüket.


"erre megvannak a megfelelő nők, akiknek fizetni szokás"


"Ha csak a szex kell, miért nem vered ki vagy veszel egy guminőt?"


A szex attól lesz jó, ha a partnerek kölcsönösen kívánják egymást és hús-vér emberek vesznek részt benne. Ezért nem alternatíva sem a prostizás, sem a guminő.


Ennyi erővel miért nem veszel egy kutyát vagy egy ölelgethető párnát, ha magányos vagy, párkapcsolat helyett? (bár utóbbi nem a legjobb példa, mert egy kutya érdek nélkül ragaszkodna hozzád)


--


(más kérdés, hogy a kérdező szavaiból az jön le, hogy ő csak elvenni akar és az "ösztöneit" egyoldalúan kielégíteni, miközben beskatulyázza és szidja a nőket - ha egy nő akar tőled valamit, ő is tenni fog a kapcsolatotokért, nem pedig passzívan hátradől és malmozik; ha az ellenkezőjét tapasztaltad, rossz nőkkel kezdtél).

2019. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
51%
De a többi kérdésnél meg kiakadtok, ha fizetni akarunk.
2019. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar, csak közölje előre, és ne qrvázzon le, ha én nem akarok dugni.
2019. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!