Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

27 éves, diplomás. Jó állása van amiben igen sikeres, folyamatosan tör előre, a keresete átlagon felüli. Nincs még saját ingatlanja, a keresetének jelentős részét félre teszi. Több hobbija van, mindegyikre ráfogható, hogy valamit elért benne, egy szinten azokban is sikeres.

Szolídabb, de ad magára és fontos számára a folyamatos fejlődés mind külsőre mind belsőre. Vannak tervei, céljai melyek felé szépen tervezetten halad.

Nem bulizik, nincs káros szenvedélye, de szinte mindenre nyitott.



2019. febr. 4. 21:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Szerintem kár lenne ilyen meddő vitába esni, hogy de kamu, de nem az. Nyilván a valótlanság feltételezése abból fakadhat, hogy ez eltérő környezet és háttér miatt adott esetben ritkább az ilyen személy. Az én környezetemben annyira nem ritka.


Az anonimitás miatt pedig nem tervezek lényegesen több információt megosztani.

Kissé érthetetlen is nekem, hogy miért olyan elképzelhetetlen valaki ezzel a pár felületesen leírt tulajdonsággal.


Plusz: egészen biztos, hogy nem vagyok a tesód...

2019. febr. 5. 15:35
 22/32 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem kár lenne ilyen meddő vitába esni, hogy de kamu, de nem az."

Ezzel most mindenkit meggyőztél. De tényleg. Aki kamuzik, tuti nem írná, hogy nem kamu!


"Nyilván a valótlanság feltételezése abból fakadhat, hogy ez eltérő környezet és háttér miatt adott esetben ritkább az ilyen személy. Az én környezetemben annyira nem ritka."

Naaa, itt azért már tetézed a buktát. Az előbbi dolgok miatt is látszott már, hogy miért vagy kamu, de ezzel még jobban. Volt egy kérdező, aki többször is írt ki hasonló kérdést és ő is belement ebbe, szinte szó szerint így, hogy az ő környezetében ez nem ritka. (Mondjuk, ha nem lenne ritka a környezetedben, értelemszerűen látnád ezekről az emberekről mások véleményét.)


"Az anonimitás miatt pedig nem tervezek lényegesen több információt megosztani."

Ja, ha elmondod a hobbid vagy a munkád, az olyan tényleges infó, amitől megszűnik az anonimitásod. Ja, nem.


"Kissé érthetetlen is nekem, hogy miért olyan elképzelhetetlen valaki ezzel a pár felületesen leírt tulajdonsággal."

Pár válaszoló már leírta.


"Plusz: egészen biztos, hogy nem vagyok a tesód..."

Szerencsére. Ő értelmesebb.

2019. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

A sértegető és félremagyarázó válaszodak nincs sok értelme. Nem szeretném nagyon bizonygatni mert annyira nem fontos a véleményed.


Igazából a kérdés adott, arra kéne válaszolni. Nekem lényegtelen, hogy szerinted az én személyem vagy egy nem létező fiktív egyén.

Egy kérdést remélem megengedsz és megválaszolsz. Te férfi vagy igaz?

2019. febr. 5. 15:53
 24/32 anonim ***** válasza:
55%

Semmi sértegető nincs abban, hogy leírtam, mik nem passzolnak a sztoridban. Maximum annyi, hogy nem szereted, ha szembesítenek.

Félremagyarázás nem történt. Bizonyos kérdéseket ignoráltál? Igen.


Nem fontos a véleményem? Azért az elég durva, hogy a saját kérdésedre sem emlékszel, ami úgy szólt, hogy mi a VÉLEMÉNYÜNK.


A kérdés adott, arra kéne válaszolni? Ha már feltetted a kérdést, vedd a fáradtságot és olvasd el a válaszokat. Már válaszoltam.


Férfi vagyok. Ez milyen szempontból kapcsolódik a témához? Férfi vagyok, huszonéves, gépészmérnök, szeretek olvasni, filmezni, sétálni, imádom a zenéket. Szoktam futni és amikor időm engedi, kondizni. Negatívumként túl őszinte vagyok, ha nem alszom eleget, morci. Finnyás. Sokaknak úgy tűnik, hogy nagyképű.

Látod, veled ellentétben szépítés nélkül, teljesen vállalom magam és még mindig anonim vagyok...

2019. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Nincs mivel szembesíteni de köszi.

Érdekes, hogy kérdések és válaszok erőltetett félremagyarázása az egyik látszólag kedvelt időtöltésed.

Őszintén arra tippeltem, hogy irigység lehet a háttérben de a leírtak alapján nem kéne nagyon lennie.

Ez egyszerű céltalan agresszív kommunikáció aminek sok értelme nincs.

Ahogy írtam fiktív személynek is veheted a kérdés alanyát mert nem izgat mit gondolsz igaznak vagy mit nem. :-D

2019. febr. 5. 16:46
 26/32 A kérdező kommentje:

A sértegető a látatlanban történő szellemi képességek minősítése árnyaltan, az ő értelmesebb megjegyzéssel.


A sokadik válaszod után írtam, hogy a Te véleményed nem igazán érdekel már.


Kérlek értelmezd amit neked írok mielőtt válaszolsz, hogy elkerüljük a felesleges köröket.

2019. febr. 5. 16:49
 27/32 A kérdező kommentje:
Ha pedig a példádat szeretném követni említhetném, hogy nem valós amit írtál, hisz pont úgy bemondás alapú mint az enyém. Odabökött pár tulajdonság által számomra nem hihetőbb.
2019. febr. 5. 17:16
 28/32 anonim ***** válasza:
Látom egy elkeseredett incel a kérdező :)
2019. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem, és a kérdésre ez nem válasz.

Tény, hogy tudhattam volna, hogy a kérdésem itt értelmetlen szinte, mert érkezik esetlegesen 1-2 válasz nőktől, hogy számukra ez a pár dolog mennyire pozitív, mennyire meghatározó majd érkezik tömegesen a komment off topic azoktól akik az életükben eddig semmire nem vitték, irigyek a kérdés feltevőjére, úgynevezett internetes trollok akiknek hobbija, hogy személyeskedő stílusban próbáljanak a másiknak frusztrációt okozni. :D


Amúgy őszintén kevéssé titkoltan ezt vártam. :D

2019. febr. 5. 19:05
 30/32 anonim válasza:

Nem értem, miért bántjátok. Attól, hogy valaki sikeres (tehát saját célja nagy részét elérte), még nem biztos, hogy a "csajozásban" (bocsi a kifejezésért) sikeres.

Egyébként, lehet, hogy meg sem próbálkozol vele. Értem itt azt, hogy elhalasztasz lehetőségeket. Ha nem jöttem maguktól a dolgok, esetleg próbálkozz, ha próbálkoztál, próbáld másképpen.

2019. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!