Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan férfiről, aki ismerkedés alatt az exét szidja, majd miután közelebb kerültök egymáshoz, közli, hogy amúgy őt keresi benned és mégsem működik?

Figyelt kérdés

Azt mondta, soha nem menne vissza hozzá, nem működött,okkal hagyta ott, ezek után a csaj begyógyszerezte magát hónapokkal ezelőtt, és még most is rajta kattogott,hogy jól van-e. Állítása szerint, mint ember érdekli, de kapcsolatba nem kezdene újra.

Fura a sztori, mert állítólag a lány pár hete elkezdte zaklatni,hogy milyen boldog és van is valakije... Most meg hirtelen újra aggódik.


Én mondtam neki korábban is, hogyha nem engedte el a múltat, és úgy érzi, hogy az exe érdekli, akkor hagyjuk abba az ismerkedést, amíg nem zárta le, vagy menjen vissza. Erősködött, megsértődött, hogy nem így van. Egyik nap azt mondta, hogy többet szeretne tőlem, majd másnap egy haverjával kielemez részegen, hogy van velem valami baja, közösen rájönnek nagy italozás közben, hogy az a problémája velem, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy az exével, hogy őt keresi bennem,ezért nem működik. Neki kellett, hogy valaki erre rádöbbentse. Mindezt úgy,hogy velem erről nem beszélt, mikor kérdeztem, hogy van-e valami, akkor is azt éreztette, hogy minden rendben, én érdeklem, velem akar továbbra is ismerkedni. Majd mindezt, hogy sajnos nem vagyok olyan facebook-on, 10 mondatban közölte, utána se kép se hang. Se,hogy sajnálná, se semmi, mintha egy vadidegen lennék,úgy írt végig.


Ugye jogosan érzem azt, hogy az ilyen nem érdemli meg azt se, hogy eszembe jusson?!

Egyáltalán miért vágyik valaki egy olyan kapcsolatba vissza,ahonnan azért lépett ki, mert nem volt boldog? Nem azt kéne keresni egy újban,hogy máshogy működjön, ha az előző befuccsolt?

Az ilyen pasiban miért nincs annyi,hogy végig korrektül viselkedjen és legalább elém álljon, és a problémákat nekem mondja el,ne egy 3. másnak, főleg, ha engem is érint, mert rólam volt szó?!

Miért jó a másikat hülyíteni, hitegetni,azt, aki komolyan gondolná?

Az ilyen pasiban egyáltalán mi játszódik le fejben,aki 2 nap alatt megváltozik egy részeg este után úgy,hogy 1 hónapig folyamatosan azt adja elő,hogy komolyan gondolja ?


2018. okt. 27. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megadnám egy pszichológus telefonszámát, mert ez már kóros.
2018. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te miért töltesz fél óránál többet olyan alakkal aki az exét szidja az ismerkedés alatt?

Normális ember az ismerkedés alatt nem az exéről beszél.

2018. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki folyton az exét szidja, arra nem hiszem, hogy érdemes időt szakítani, még akkor sem, ha nincsenek ilyen bizarr bipoláris epizódjai.
2018. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Annyi szóljon mentségére, hogy nem folyamatosan szidta, és miután mondtam,hogy dolgozza fel vagy menjen vissza, befejezte. Majd 1 hét múlva közölte, hogy mégis őt keresi bennem.

Én megértem,ha valakinek nem kellek, de csak nekem megalázó,ha ilyet mondanak? Ennél még az is jobb, hogy sajnálom,nem állok erre készen.Na, de máshoz hasonlítani, ezt nyíltan kifejteni,és hogy ez probléma... Elég beteges.

2018. okt. 28. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem randin folyamatosan az exét szídó nőhöz volt szerencsém. Vissza is ment hozzá, 1 hónap kétlaki élet után...

Aki 1-2 említésen túl beszél az exéről, tökmindegy hogy szépet vagy rosszat, az nincs túl rajta, ha teheti, visszamegy hozzá.

2018. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Off: ez utóbbit megcáfolnám. Az lehet, hogy valaki sokat beszél róla, nincs túl rajta valamilyen értelemben, de ez nem minden esetben szerelem... Vannak "beteges", nem egészséges, kóros lelki kötődések. Ha pl. valaki felforgatja az egész életed, vagy mindketten mentális problémákkal küzdötök (és itt most nem kell nagy dolgokra gondolni, ilyen pl. a depresszió is). Egy rossz kapcsolat nem feltétlenül hiányzik, valakit nem a jó emlékek kísértenek sajnos. Ettől függetlenül néha kifejezetten jót tesz, ha az egyik fél megpróbál ebből a viszonyból kitörni és egy másik személlyel kapcsolatot létrehozni. Ami már kevésbé off, nekem úgy tűnik, hogy a fiú sajnos egyfajta megmentő szerepet vállalt, ebből az egyik legnehezebb kitörni. Nem tudhatod, hogy mit beszélgettek az exével, de nagy eséllyel sikerült bűntudatot keltenie benne, mert boldog veled. És ez nem szerelem. Az a lány szimplán súlyosan figyelem- és szeretethiányos, másra hárítja a felelősséget (ez esetben a "párodra"). Én nem hibáztatnám őt ezért, persze neked ez most nagyon rosszul esik, de ezt a játékot ők sem szándékosan vagy tudatosan űzik. A kérdés inkább az, hogy mit láthatott benned, ami az exére emlékeztette és visszalépésre késztette. Lehet, hogy csak túl stresszes, félreértett, túlgondolt valamit, de én megbeszélném a helyetekben. Nem muszáj folytatni, de értelmetlen haragban, magyarázatok nélkül lezárni (már ha ez tényleg végleges).
2018. okt. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fazon a feje búbjáig még a volt kapcsolatában van ragadva. Szót sem érdemel. Lépj. Ez a lehető legjobb amit tehetsz..
2018. okt. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

En mar ott berekesztenem az ismerkedest ha csak az exet szidja. Ez egy fajta jellem ami sok egyeb gondot sejtet (gondolkodasban).

Nem is tudnek gazabbat elkepzelni mint mikor elmegyek egy randira es a pasi akit kiszemeltem annak a volt kapcsolatomrol panaszkodok... pfehhh

2018. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez teljesen off,jött egy üzenet,hogy csak ő kell neki,másban nem találja meg,ami benne van, sajnálja.

Nem látott bennem semmit,ha ezt egy üzenetben letudta, mondván, épp vele van, és annyit sem érdemeltem,hogy a telefont felemelje egész nap.

Tegnapelőtt még velem akart lenni,én érdekeltem,tegnap délután elküld üzenetben,majd este már halál szerelmes abba a nőbe,és együtt vannak, aki öngyilkossággal fenyegette és azt mondta,hogy sose menne vissza hozzá, sose működött a kapcsolatuk, azért lépett ki belőle,nem is érzi,hogy bármikor működne? Mindezt tényleg egy részeg est után, 3 nap leforgása alatt?

Nem hiszem,hogy a lány hatott rá.

Én hálás vagyok a sorsnak, hogy megóvott ettől, de nyilván az önérzetem sérti, mert ennél még az is jobb,ha azt mondja,hogy ne haragudj, nem szeretnék semmit, minthogy ilyen emberhez hasonlít,neki más nem kell,csak ő, ne haragudjak. Mindezt, miután engem beetetett és többször hazudott a képembe.

Mindig is furcsa volt,hogy mióta ismerem, sose volt olyan,hogy a barátaival elment volna, mindig otthon gubbasztott-már,ha egyáltalán van neki, ez is csak a volt kollégája volt,aki rádöbbentette 1 este arra,hogy neki nem én kellek, magától nem jött rá ennyi idő alatt.

Szerintem normális ember nem vágyik a rosszba vissza,ahonnan kimenekült, akkor hazudott erről végig, ha csak a lányt "féltené", akkor nem így bánt volna el velem, pláne, ha bármit is komolyan gondolt volna velem.

Szimplán a srác is pont olyan mentálisan zavarodottnak tűnik, amiért egyáltalán nem bánkódok, inkább csak csalódott, hogy annyi gerinc nem volt benne az elmúlt időszak után,hogy legalább elém álljon,3 napja meg még azért könyörgött,hogy aludjak nála, ne menjek haza.

Soha az életben nem állnék már szóba vele, teljesen közömbös,nem is érzek bánatot, csak haragot, hogy valaki tényleg ekkora féreg,és még ő boldog jelenleg a nagy szerelmével,engem-aki mellette voltam a munkanélküliségében, hallgattam a problémáit,nem baszogattam, így lealázott és én vagyok azon,hogy még haragot se érezzek,hogy 1 percig eszembe se jusson..

2018. okt. 28. 07:18
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Ahogy látom, mások ennyi esélyt sem adtak volna neki, hálás lehetett volna, hogy ennek ellenére próbáltam normálisan hozzáállni.

Az én hibám a naivitásom volt, hogy nem vettem észre, hogy nem ér semmit a magyarázat mellé, ha még mindig ott a fejében.

2018. okt. 28. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!